Seçtiğin Göz, Şu Anda Ruhunda Neler Olup Bittiğini Söyleyecektir

«Gözler ruhun aynasıdır» ifadesini duydun mu? Gerçekten de, bakış açısıyla bir kişi hakkında çok şey anlatabilirsin: hangi ruh hali içinde olduğu, neyden korktuğu, neyi amaçladığı, neyi gizlediği vb.

Ruhunun neyi gizlediğini bilmek ister misin? Resimdeki gözlerden birini seç ve ruhunda neler olup bittiğini öğren.

Bir Göz Seç

Seçtiğin Göz, Şu Anda Ruhunda Neler Olup Bittiğini Söyleyecektir
1.Gözü Seçtin
Şu anda derin duygusal deneyimler halindesin. Belki de hayatında üzücü olaylar yaşanmıştır (örneğin, yakınlarından biri seni terk etti, sevdiklerin çalışmayı bırakmak zorunda kaldı). İçinde çok mutsuzsun. Bir anda yaşamaya, küçük şeylerden zevk almaya çalışıyorsun, ancak düşüncelerini doğru yöne nasıl çevireceğini bilmiyorsun. Stres, pasif saldırganlık, yansıma, hüzünlü anılar - bunlar şu anki "yoldaşların" dır. Bu tatmin edici olmayan psiko-duygusal durumdan nasıl çıkacağını söylemek zor. Belki de acıyı sıradan dünyevi sevinçlerle değiştirmek için kendini ışığa zorlamalısın: Lezzetli yemekler. Arkadaşlarla iletişim kurmak. Alışveriş yapmak. Doğa yürüyüşleri vb. Daha ihmal edilmiş durumlarda, siyah beyaz gözü seçen insanlar böyle bir zihinsel durumdan kurtulmak için terapiye ihtiyaç duyarlar.
2.Gözü Seçtin
İkinci göz, hayatlarında meydana gelen tüm olayları değerlendirmeye alışkın olan gözlemciler tarafından seçilir. Beynin asla dinlenmez! Her zaman odaklanmış, talepkar, iddialı ve kararlısın. Yaşamak, yeni şeyler öğrenebileceğin insanlarla iletişim kurmak, yararlanabileceğin farklı durumları modellemek istersin. Şu anda her zamanki gibi bir şeye odaklanıyorsun. Belki de iş sürecinde ya da ruhsal gelişimin gibi daha "yüksek" bir amaç üzerinde. Her neyse, sen endişenin uzun süre üstüne geçmesine izin verenlerden değilsin. Duyguları kontrol etme yeteneğin şaşırtıcı.
3.Gözü Seçtin
Üçüncü göz genellikle yüksek bir güzellik eşiğine sahip yaratıcı ve abartılı insanlar tarafından seçilir. Eğer bu senin için uygun değilse, ancak yine de üçüncü gözü seçtiysen, o zaman şu anda gerçek tutkuların seni heyecanlandırıyor demektir! Bir şey ya da daha doğrusu birileri aklını rahatsız ediyor. Aşık olma ihtimalin yüksek. Ama olmasa bile, zihinsel durumun oldukça tatmin edicidir. İyi hissediyorsun. Yüksek bir ruh halindesin, etrafındakilere hayranlık duyuyorsun, hayatında olup bitenlerle içtenlikle seviniyorsun ve bu oldukça sağlıklıdır.