Bir Kart Seç Ve Önümüzdeki Bir Kaç Gün İçinde Neler Olacağını Öğren

Resimde üç tane tarot kartı var. Kartlara dikkatlice bak ve seni en çok kendine çeken birini seç. Seçimin önümüzdeki birkaç gün içinde neler olacağını öğrenmene yardımcı olacak.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Önümüzdeki Bir Kaç Gün İçinde Neler Olacağını Öğren
1.Kartı Seçtin
Yeni birşeyler üretme, tutku ve teşvik, bu kartı seçtiğinin sana getirdiği tüm mesajlardır. Bu kart, var olmakla, ilerlemekle ve gelişmekle ilgilidir; Burada erteleme yok. Bu hızlı bir zekâ ve sezgi meselesidir; Içgüdülerini takip etmek, yaratıcı ve renkli eylemlerde bulunmak.Solar pleksus ve sakral çakralar da şimdi en önemlileri: güven, irade, kendine güven, benlik saygısı ve kendini sevme; Duygusallık ve cinsellik artık hayatımızda önemli faktörlerdir. Gerçek otantik benliğimize tam olarak girme yeteneğine sahibiz. Kendimizi hayallerimizle hizalama ve gerçekliğimizin tuvalini boyamak için en derin tutkularımızı kullanma fırsatına sahibiz.Müzik, sanat, şiir, bilgelik ve kendini ifade etme burada bir rol oynar. Yapmayı sevdiğin her şeyi yaparak yaratıcı enerjinin akmasını sağla. İletişim, öğretim ve görüş netliği, gerçekliğini oluşturmak için kilit faktörlerdir. Bir vizyon panosu yap, yapmak istediğin seyahati araştır ve bilgileri yazdır, buzdolabına yapıştır. Bir kursa katılmayı düşün. Bir atölyeye kaydol ve yeni bir şeyler öğren.Ve en önemlisi yaptığın şeyleri sevgi ve neşeyle yap. Tutku ve canlılık ile oluştur. Yaratılışının her yönüne sevgi aşıla; Her zaman daha fazlasına yer bırak.
2.Kartı Seçtin
Buradaki denizin başka bir gerçeklik alanı, başka bir boyut gibi hissettirdiğine dikkat et; Uzaktan görünen ay, Jüpiter ve Satürn'ün şekilleri. Kuyruğunun bir denizkızı kuyruğu olduğuna dikkat et, ancak aynı zamanda yaklaşmakta olan bir dönüşümün işareti olan bir kelebeğin kanadını da hatırlatır. Ve su da duygularımızın derinliğini sembolize ediyor.Biraz yalnızlık bul, enerjini düşünme, öğrenme ve özümseme fırsatı ver. O zaman yeni yolun zarafet ve kolaylıkla aydınlatılacaktır. Gölgeler ortaya çıkacak ve ışık onları aydınlatacak.Bize karanlık derinliklere dalmamız gerektiği söylendi ama asla yalnız değiliz. Bardakları ruhunun rehberleri olarak gözlemle, yolunu aydınlat. Derinlere dalmayı reddettiğimizde geri kalırız. Dersleri inkar ediyoruz, aynı kalıplara saplanıp kalıyoruz. Şimdi nedenini görme, neler olduğunu görme şansımız var. Sorumluluk al ve yeni bir şey için niyetini belirle.Kelebek kanadı, yolculuğumuzun bu kısmı üstlenildiğinde ve iş bittiğinde, sonunda bunun üzerine çıkabileceğimizi, dönüşebileceğimizi bilmemizi sağlar. Satürn, karma, sınırlar, bilinç ve algı gezegeni olarak kabul edilir. Jüpiter, genişleme ve bilginin gezegenidir. Ay ilahi kadınsı yönü, aydınlanmayı, büyüyü ve gizemi temsil eder.Bugün en azından bir süre yalnız kalmak, meditasyon yapmak, düşünmek vücudunu dinlemene ve zihnini boşaltmana yardımcı olacaktır. Yüksek Benliğini sana rehberlik etmesi için davet et. Sessizliğe teslim ol. Değişimle savaşma ve kendine güven.
3.Kartı Seçtin
Bu bir tefekkür mektubudur, ama aynı zamanda tezahür etme kapasitendeki ilerlemenin güçlü bir mesajıdır. Yeni bir yaratım enerjisi seviyesine ulaştın, hissedebiliyor musun? Neye inandığın sana bağlıdır ve eğer düşüncelerin endişeler, şüpheler ve korkular tarafından boğulursa, muhtemelen aynı şeyi daha fazla tezahür ettireceğini bilmelisin. Enerjilerini yaratmak istediğin şeye odaklanmak için kullanıyorsan, o zaman bu senin için de mevcuttur.Ne yapmak istiyorsun?Şu anda avantajını neye dönüştürüyorsun ... daha fazla başarısızlığa mı yoksa başarıya mı? O sana bağlı.Karttaki fincan altındır, refah, güven ve benlik saygısının bir işaretidir. Bütün bunlar her birimiz için mevcuttur. Sadece titreşimimizi buna uyacak şekilde yükseltmeyi seçersek.Sakin bir şekilde niyetini bardağın içeriğine odakladığını görüyor musun? Burada kavga yok; Dikkat dağınıklığı da yok. Sadece odaklanmış niyet ve konsantre enerji var. Burada da süreçte belli bir bilgi, inanç ve güven, iç huzur ve uyum vardır. Resme tekrar bak, onu kendi titreşimin olarak al. Değişimin gerçekleştiğini hisset. Spiral doğum/yeniden doğuş, büyüme ve genişlemenin bir temsilidir. Buradaki spiraller, bilinçli farkındalığının sürekli genişleyen doğasını ve gerçekte neyin mümkün olduğunu gösterebilir. Güneş yaratılışı, yaşam gücünü, enerjiyi ve ışığı sembolize eder.

Share your Results: