Resimde Gördüğün İlk Şey İçinde Hangi Enerjinin Hakim Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır

Ezoteristler ve psikologlar dünyadaki her şeyin bir enerjisi olduğunu iddia ederler. Resimde gördüğün ilk şeyde içinde hangi enerjinin hakim olduğunu ortaya çıkartacaktır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey İçinde Hangi Enerjinin Hakim Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır
Kedi Gördün
Psikolojide kediler sakinliği ve bilgeliği simgeler. Bu hayvan dikkatini çektiyse, şu anda bir analiz halindesin demektir. Geçmişte hangi hataları yaptığını veya hangi yönde ilerleyeceğini anlamaya çalışmalısın. Belki de kendini geliştirme aşamasındasın, kişiliğine çok dikkat et (öğretileri araştırmak, yeni yetenekler geliştirmek, işte becerilerinizi geliştirmek vb.)
Balık Gördün
Dünyanın birçok kültüründe balık, yeni bir başlangıcı, doğurganlığı simgeliyor. Bu sembol dikkatini çektiyse, şu anda bir yaratılış halindesin demektir. Düşüncelerin yaratıcılık ve gelişim için 'keskinleştirilir'. Hareketi tercih ederek statik kalamazsın.
Kuğu Gördün
Şimdi ruhunda iyi ve sakin hissediyorsun. Endişeli düşünceler rahatsız etmez ve ortaya çıksalar bile onları çabucak uzaklaştırırsın. Hayatını şu anda, öğrenmiyorsun, ancak gerekli gelişim seviyesine ulaştığını anladığın için başkalarına öğretiyorsun. İnsanlar için sadece sadık bir arkadaş değil, aynı zamanda kıdemli bir akıl hocası olabilecek kişi sensin.
Panter Gördün
İçinizde pozitif enerji hakimdir. Artık hayatını dönüştürmeye, kaliteli sonuçlar almaya odaklandın. Belki de hayatının bu döneminde yapacak çok farklı şeylerin var ve her şeyi zamanında yapmaya çalışıyorsun. Fazla çalışmaktan çok yorulabilirsin. Tek bir şeye odaklanmaya çalış, çünkü enerji kaybı tükenmişliğe yol açabilir.
Güvercin Gördün
Barışı ve dostluğu simgeleyen özgürlüğü seven bir kuş. Eğer resimde ilk olarak onu gördüysen, o zaman şimdi rahatlamış bir durumdasın. Psikolojide buna enerji birikimi dönemi denir. Kendine odaklanmayı tercih ettiğin için iç kaynaklarını başkaları için harcamazsın. Kendini iyi ve sakin hissediyorsun.
Kutup Ayısını Gördün
Resimde ilk olarak kutup ayısını gördüysen, şimdi zor zamanlardan geçiyorsun demektir. Bir şey ya da biri seni rutininden çıkarır ve soğukkanlılığını kaybetmene neden olur. Belki de bilinçaltı bir düzeyde seni rahatsız eden bir sorun vardır. Saldırganlık enerjisi içinde hüküm sürüyor. Sakinleşmek için olumsuz duyguları uygun şekilde deneyimlemen, sevdiklerinle konuşman veya kendini rahatsız edici şeylerden uzaklaştırman gerekir.
Turna Gördün
Şimdi seni rahatsız eden sorundan kendini soyutlamaya çalışıyorsun. İşlerin yoğunluğuna dalmak yerine kenarda kalmayı tercih edersin. Tarafsızlık ve kayıtsızlıkla maskelemeye çalıştığın korku enerjisi içinde hüküm sürüyor.

Share your Results: