Resimde Gördüğün İlk Şey Sorunlarla Ne Kadar İyi Başa Çıktığını Gösterecektir

Psikoterapistler tarafından simüle edilen resim testleri, her bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, bugün sorunlarla baş etmede ne kadar iyi olduğunu öğrenmene yardımcı olacağız.

Resme bir bak ve gördüğün ilk şeyi söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Sorunlarla Ne Kadar İyi Başa Çıktığını Gösterecektir
El Gördün
Beynin her türlü sorunu çözmeye yöneliktir. Sen bir stratejist, taktisyen ve mükemmel bir konuşmacısın. Gerçeği her yerde görebilirsin. Ancak, zor bir görevle başa çıkmak için motivasyona ihtiyacın var. Yeterince motive değilsen, muhtemelen sorunu tembellikten çözmeyi reddedeceksin. Evet, tembellik çoğu zaman planlarını gerçekleştirmeni engeller.Ayakları üzerinde dimdik duran bir insansın. Her türlü saçmalıkla zaman kaybetmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorsun. Tüm kararları güçlü duygular olmadan dengeli bir şekilde almalısın. Mükemmeliyetçisin, bu yüzden neredeyse her zaman başladığın şeyi istediğin ideale getirirsin.
Yılan Gördün
Sorunları çözmede yaratıcı olan çok duygusal bir insansın. Sorunlarla kolayca başa çıkıyor musun? Hayır, tüm görevler senin tarafından çözülemez. Çoğu zaman başladığın işi yarıda bırakırsın. Zorluklar seni korkutur. Seni vaktinden önce geri adım attıran başarısızlık korkusudur. Duyguları her zaman kontrol edemezsin, bu yüzden paniğe kapılır ve önemsiz şeyler yüzünden gerginleşirler. Olumsuzluğu içermek senin için zor, toplum içinde ağlayabilirsin. Sorun sana çözümsüz görünüyorsa, büyük olasılıkla ona olan ilgini kaybedersin.

Share your Results: