Bir Resim Seçin ve Melek Mesajınızı Açığa Çıkarın

d-1-800x445.jpg

 1. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki resimlere bakın. Sizi en çok kendine çeken resmi seçin ve melek mesajınızı ortaya çıkarın.

Bir Resim Seçin ve Melek Mesajınızı Açığa Çıkarın

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Seçtiğiniz Resime Göre Mesajınız

  Bu gerçekten iyi bir zaman. Ya hayatınızdaki rahatlığı hissedebilirsiniz, ya da yakında bu şekilde hissedeceksiniz. Enerjik koşullar, içinde bulunduğunuz her türlü projede başarı için uygundur.Bunun nedeni iyi seçimler yapmış olmanızdır.

  Hayaliniz şimdi gerçekleşiyor. Bir projenin, girişimin ya da bir süre önce eklediğiniz fikrin yararlarını elde etme zamanı. Buraya gelmek kolay değildi. Başarınızdan şüphe ettiğiniz zamanlar vardı. Ve şimdi, bu zor işin faydalarını alacagın zaman geldi.

  Şimdi ya başarılarınızı inşa edebilir, devam edebilir, yeni hedefler belirleyebilir, yeni bir şey başlatabilirsiniz. Ve yeni bir şeye başladığınızda, sabırlı olun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Seçtiğiniz Resime Göre Mesajınız

  Oturup kendinize iyi bakmanın zamanı geldi.Başkalarında harika özellikler bulur ve onlara hayran kalırsınız. Bu sahip olmak için büyük bir özelliktir, başkaları sadece senin bir yansıman, sana ne olduğunu gösteriyorlar.  O yüzden kendini yere düşürme.

  Bir başkasıyla ilgili iyi bir şey gördüğünüzde, kendinize bunu tanıdığınızı hatırlatın, çünkü sizin içindekine çok benzeyen bir özelliğiniz vardır. Sık sık başkalarının senden daha iyi olduğunu düşünüyorsun.

  Kendinizi daha az düşünmekten ve kendi güzelliğinizi, yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı tanımanızın zamanı geldi. Kendi benliğinizi geliştirmeye başladığınızda, bu dünyada güçlü bir pozitif değişim kuvveti haline geliyorsunuz. Ve kendinizin gerçek benliğiniz olarak parlamaya izin vermek, bolluk, başarı ve sonsuz nimetlerin kapılarını açacaktır. Göreceksin!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Seçtiğiniz Resime Göre Mesajınız

  Biraz daha rahatlamak, yemek yapmak, yemek yemek, ilişki kurmak, maddi mülk sahibi olmak için kendinizi aşırı şımartıyorsanız durmanızın zamanı geldi.

  Aşmadığınız sürece, birazcık hoşgörü iyi olur. Hayat sadece iş, ciddiyet ve sorumluluklarla ilgili değildir. Hayattan zevk almanız gerekiyor. Evet, fazla şeyler, hayatınızda ve enerjinizde bir dengesizliğe yol açar. Bu fazlalık, iyiliklere ya da kendinizin aşırı çalışmasına neden olur.

  Dengeli bir yaklaşım gereklidir. Hayatınızda daha fazla denge sağlamaya ve enerjinizi dengelemeye çalışın. Ve aynı zamanda, hiçbir şey için kendinizi üzmediğinizden emin olun. Bu size hiçbir konuda yardımcı olmayacaktır. Kendinizi yaşamdaki zevklerden mahrum bırakmanıza gerek yoktur. Dengeye geri dönmeyi unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın