İç Sesinizin Size Ne Söylediğini Öğrenmek İçin Bir Çiçek Seçin

İç sesimiz hayatta büyük bir müttefiktir. Kafamız karıştığında ve kararsız hissettiğimizde, iç sesimizi duyarsak her zaman biraz rahatlık veya yeni bir çözüm bulabiliriz.

Hayatın bu anında iç sesinizden tavsiye almanız gerekirse, bugünkü test size çok yardımcı olabilir. Size ne anlattığını görmek için resimdeki çiçeklerden birini seçin.

Bir Çiçek Seçin

İç Sesinizin Size Ne Söylediğini Öğrenmek İçin Bir Çiçek Seçin
1.Çiçeği Seçtiniz
İç sesiniz, insanlara ve sizin için yararsız olan şeylere zaman harcamayı bırakmanızı, yalnızca sizin için gerçekten yararlı olan şeylere daha fazla dikkat etmenizi ve yolunuzu dürüstçe takip etmenizi söyler. Başkalarını memnun etmeye çalışmaktan vazgeçin. Kendinizi mutlu etmeye odaklanın, çünkü gerçek mutluluk yalnızca sebat ve dürüstlükle gelir.
2.Çiçeği Seçtiniz
Sessizliği takdir edin ve kendinize daha fazla dikkat edin. Etrafınızda kaç kişi olursa olsun, bazen tek ihtiyacınız olan biraz sessizlik, sorularınıza cevap bulmak ve hayatta yeni bir yol çizmek için iç gözlemdir. Kendinize biraz zaman ayırırsanız size iyi gelecektir.
3.Çiçeği Seçtiniz
Her zaman çalışkan bir insan oldunuz, hedefleriniz için tembellik etmeden çabaladınız, ama aynı zamanda yolunuza çıkan nimetleri görmemek için son derece hırslıydınız. Şimdi bu kadar çok çalışmayı bırakmanın, sadece daha önce verilmiş olanı açıklamaya ve minnettar olmaya odaklanmanın zamanıdır. Başarılarınızın tanınması duygunuzu asla kaybetmeyin, çünkü sizi ileriye taşıyacak olan budur.
4.Çiçeği Seçtiniz
Zihninizin hayallere ve planlara ihtiyacı var. Gerçekliğe odaklanmaya alışkınsınız ve çoğu şeyi otomatik olarak yaparsınız ve ancak o zaman size hiçbir şey eklemediklerini anlarsınız. Zihninizi ve kalbinizi düzenleyin, yalnızca gerçekten hak ettiğiniz şey için çabalayın. Biraz hayal edin, hedefler belirleyin ve aklınızdaki tek sonuçla çalışmaya odaklanın.
5.Çiçeği Seçtiniz
Korku sizin en büyük düşmanınız. Geçmişteki olumsuz deneyimlerinizin, kendinizi korumaya çalışırken kendinize ve başkalarına yeni bir şans vermenizi engellemesine izin veriyorsunuz. Hayatınızda her gün mutsuz ve üzgün hissediyorsunuz. Özgür olun, yeniden başlamaktan ve mutlu olmak için yeni nedenler bulmaktan korkmayın. Geçmişiniz hayatınızı kontrol edemez ve gelecekteki mutluluğunuzu etkileyemez. Bunu değiştirme gücünüz var, bu fırsatı kaçırmayın.
6.Çiçeği Seçtiniz
Çevrenizdekileri mutlu ve başarılı görmekten mutluluk duyan son derece empatik ve cömert bir insansınız. Dünyada sizin gibi çok az kişi var ve daha fazla minnettarlığı hak ediyorsunuz, ama kendinize iyi bakmayı unutmayın. Çünkü kendinizi iyi hissetmiyorsanız, birine yardım etme olasılığınız düşüktür. Bu nedenle kendinizi sevin ve iyi bakın, kendinize karşı iyi bir tavrı hak ediyorsunuz.