En Çok Hoşunuza Giden Ve Çekim Hissettiğiniz Kristali Seçin Ve Size Verdiği Pozitif Mesajı Öğrenin!


Bugün yeni bir gün ve mutlu olmak için birçok fırsatınız var. Fakat birçok insan yapacaklarından ziyade yapamayacaklarına odaklanmakta. Bugün yapacaklarınıza odaklanarak diğer insanlardan daha farklı olmayı deneyin.

değnekler-758x422-1.jpg

 

Kaynak

 1. Bugünün pozitif mesajınız keşfetmek için bu üç kristal değnekten bir tanesini seçin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

En Çok Hoşunuza Giden Ve Çekim Hissettiğiniz Kristali Seçin Ve Size Verdiği Pozitif Mesajı Öğrenin!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Hayatta her şey olur ve her şey değişir

  Her şeyin tamamlanmış olduğunu sakın düşünmeyin. Hayatta her şey yarım, her şey değişiyor, her şey uçuyor ve her şey gelişiyor. Hayatta her şeyin bir zamanı ve ritmi olduğunu sakın akıllınızdan çıkarmayın. Acı çekiyor olsanız bile bu durum geçicidir. Sonunda her şey olacağına varacaktır. Bunun olması için ise sabıra ve zamana ihtiyacımız vardır. Bunları elde etmek imkansız görünebilir fakat gerçekte durum asla öyle değil. Gün gelecek ve yaşadığımız bunca acı sadece birer anı olarak hafızalarımız da kalacaktır. Başımıza gelen her şeyin başlangıcı olduğu gibi, bir sonu da vardır. Bu yüzden başınıza kötü bir şey geldiğinde bunun sizi yıpratmasına izin vermeyin. En sonunda rahata kavuştuğunuz da geriye yaslanın ve yaşadıklarınızdan çıkardığınız dersleri gözden geçirin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Hayaller

  Hayaller bütün başarıların temellidir. Hiçbir başarı öncesinde hayal kurulmadan elde edilmemiştir. İlk adımınız hayallerinizi başarmak olmalıdır. Yolun sonunu görmüyor olmanız önemli değildir. Siz ilk adımı atın gerisi mutlaka gelecektir. İk adımı atttınız fakat hayalinize ulaşmak için bir şey yaptınız mı? Eğer günlük planınızda hayallerinize ulaşmak için yapılması gereken şeyler yoksa hayallerinize ulaşmak doğal olarak imkansız olacaktır. Başarı ancak planlanarak elde edilir. Eğer günlük planlarınız sizi hayallerinize yaklaştırmıyorsa harekete geçmelisiniz. Fakat gerçek endişeyi eğer hayalleriniz yoksa duymalısınız. Hayallerinizi önceliğiniz olmalıdır ve ufakta olsa her gün mutlaka bir adım uğrunda adımlar attığınız birşeyler olmalı.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Huzur

  Bu kristal hayatınıza huzur, neşe veya sevgi getirmeyen her şeyi elemeniz gerektiğini söylüyor. Sizi içten içe kemiren, iğneleyen kimselerle artık aranıza mesafe koyarak, kendi benliğinizi önceliğiniz yapmayı öğrenmelisiniz. Mutluluğu yakalamak için birçok zorluğu aşmamız gerekmektedir. Eğer bunu sevgiyle ve kararlıkla yaparsanız önünüzde hiçbir engel duramaz. Bütün negatif düşünceleri bir kenara bırakın ve huzurlu olmaya çalışın. En azından size huzursuzluk verenlerle aranıza bir set çekmeyi bilin. Böyle düşünmeye başladığınızda bütün güzellikler yavaş yavaş önünüzde sıralanmaya başlayacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

En Çok Hoşunuza Giden Ve Çekim Hissettiğiniz Kristali Seçin Ve Size Verdiği Pozitif Mesajı Öğrenin!

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı