Serçe Parmağınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir

Serçe parmağınıza bakın!

Birinin parmaklarına bakmak, kişilikleri hakkında çok şey ortaya çıkarabilir. Evet birinin parmaklarının şeklinin size kişilikleri hakkında çok şey anlatacağına inanmak zor, ama bunun ne kadar doğru olacağına şaşıracaksınız. Parmaklarınıza bir göz atın ve resmi kontrol edin. A, B veya C şekli olup olmadığına bakın. Bu küçük numarayı arkadaşlarınız ve ailenizle de deneyebilir ve açıklamaların ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz.

Parmağınızın Şeklini Seçin

Serçe Parmağınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir
Şekil A'yı Seçtiniz
1.Siz duygularını çok kolay paylaşmayan kapalı bir insansınız. Kendinizi, gerçekte olduğunuzdan daha güçlü ve daha bağımsız bir hale getirmeyi amaçlıyorsunuz. 2.Duygusal bir yapınız var ve biriyle bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz. 3.Bu hayatta en çok nefret ettiğiniz bir şey varsa, o da ikiyüzlülük, yalancılık ve sahtekârlıkdır. 4.Duygularınızı göstermekten hoşlanmıyorsunuz, böylece gerçekte olduğunuzdan daha soğuk ve daha güçlü görünebilirsiniz. 5.Çok hoşgörülü olmadığınız anlarda kibirli görünebilirsiniz. 6.Çok büyük bir kalbe sahip olduğunuz için başkarı yardımınızı almak için her zaman size geliyor. 7.İyi bir gülüşe bayılırsınız ve etkileyici doğanız şu anda ne düşündüğünüzü çok fazla ortaya çıkarabilir. 8.İnsanlara iki türlü davranırsınız: Yakın olmadığınız insanlara karşı soğuk, kalbinize yakın olanlara karşı sıcak ve duygusal.
Şekil B'yi Seçtiniz
1.İlk yaklaşan veya harekete geçen kişi siz olmuyorsunuz. 2.Bağlılık ve sadakat listenizin başında. Sizin için birine aşık olmak, onlara tüm dikkatinizi ve bağlılığınızı vermek anlamına gelir. 3.Öyle görünmese bile, siz çok duygusal bir insansınız. Birinin hislerinin incinmesini önlemek için elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz. 4.Bir hedef belirledikten sonra, onu mutlaka yerine getirmeye çalışırsınız. 5.Bağımsız görünmeyi seviyorsunuz,ama gerçek şu ki, bir ruh eşi ve derin bir duygusal bağlantı bulmaya çalışıyorsunuz. 6.Çok zor durumlarda bile sakinliğinizi koruyabilirsiniz.
Şekil C'yi Seçtiniz
1.Yeni ve bilmediğiniz durumlarla karşılaşmaktan gerçekten hoşlanmıyorsunuz. 2.Diğer kişilerin görüşlerine büyük saygı göstererek yaklaşıyorsunuz. 3.Büyük bir egoya sahip değilsiniz. Bazen bir tartışma içindeyken “üzgünüm” demek sizin için bir sorun değil. 4.Çok özel bir doğaya sahipsiniz, sıkıntılarınızı ve duygularınızı kendinize saklamak istiyorsunuz. 5.Diğer insanlara karşı güvenilir görünmeyi seviyor ve tam olarak nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı biliyorsunuz.