Seçtiğin Mandala Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak


Mandalalar, ruh halini değiştirebilecek bir tür özel modeldir, bunlarda, duygularımızı tespit edebilecek sembolik anlamlardır.
En sevdiğin Mandala’nın kişiliğinin önemli yönlerini yansıttığını biliyor muydun?

Mandalaları gözlemle, senin için en çekici olanı seç ve anlamını bul.

Bir Mandala Seç

Seçtiğin Mandala Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak
1.Mandalayı Seçtin
Bu mandalaya kendini kaptırdığını hissediyorsan, kesinlikle hayatında büyük bir değişim anından geçiyorsun demektir. Evrene düşünce ve eylemlerinde olumsuzluktan çoktan vazgeçtiğini ve hayatını tutkuyla yaşamaya istekli olduğunu söylüyorsun. Asıl zorluğun, bu dönüşümde kararlı kalmak ve çok kısa sürede hayallerinin gerçekleştiğini görmeni sağlayacak olan yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektir.
2.Mandalayı Seçtin
Bu Mandala'ya ilgi duyuyorsan, muhtemelen daha iyimser hissetmeye başlıyorsun, hayat ve şimdiki hediye için heyecanlanıyorsun. Sevinç Mandalaları vücudunu ve aklını canlandırır, korkuları ve stresi ortadan kaldırmana yardımcı olur. Ana mücadelen, sevinçten sorumlu hale getirmek ve onu daimi ortağın yapmaya çalışmaktır. Olumlu tutumun tüm sorunları çözemediğini unutma, ancak kesinlikle problemleri daha keyifli hale getirir.
3.Mandalayı Seçtin
OM, evrensel uyumun bir sembolüdür. Bu Mandala'ya ilgi duyuyorsan, kesinlikle özgürlük, huzur ve duyularını sakinleştiriyorsun demektir. Bazen, düşüncelerinin diğer insanların ya da günlük yaşamın gürültüsü ile bulanıklaştırılması muhtemeldir ve bu nedenle, ana zorluğun, kendine huzur ve tefekkür anlarına izin vermektir, böylece iç sesini dinleyebilir ve katılabilirsin.
4.Mandalayı Seçtin
Bu Mandala'ya çekildiğini hissediyorsan, kesinlikle hayallerinde mesaj alıyorsundur. Bu mesajlar, yerler, sayılar, kelimeler veya vizyonlar şeklinde olabilir. Sezgisel olarak belirli bir yöne rehberlik ediliyorsun, bu nedenle, ana zorluğun sezgini tanımak, dinlemek ve katılmaktır, çünkü mutluluğa karşı güvenli bir rehberindir.
5.Mandalayı Seçtin
Bu Mandala'ya ilgi duyuyorsan, kesinlikle, geleceğinin eylemlerinin sonucu olduğu kesinliğe devam etmek için korku, şüphe ve endişelerini terk etmeye karar verdin. Başlıca zorluğun, hayatını ve güvenini güçlendirmektir, çünkü bu şekilde evrene göndereceksin.
6.Mandalayı Seçtin
Bu mandala ilgini çekiyorsa, şüphesiz çok yakında gerçekleşecek olan refah ve bolluk inşaat sürecini yaşıyorsun. Ana mücadelen, parayla hayatın olduğu gibi, gerçeğini oluşturan inancın olduğunu anlamak ve kabul etmektir. İnançlarını parayla ilgili değerlendirmeye karar verirken ve bazılarını dönüştürmene izin verirken, kapıyı refah olanaklarının bir dünyasına otomatik olarak açarsın.

Seçtiğin Mandala Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı