Bardağı Tutma Şekliniz Karakterinizin En Çarpıcı Yönlerini Ortaya Çıkartacak

Bir şeyler içerken herkesin bardağını farklı bir şekilde tuttuğunu fark ettiniz mi?

Bugün sizinle paylaşmak istediğim oldukça ilginç bir test buldum.

Aşağıdaki resme bir göz atın. Bir şeyler içerken kupaları nasıl tutuyorsunuz. En rahat pozisyonu bulmak karakterinizin en çarpıcı yönlerini bulma konusunda oldukça önemlidir.

Hemen şimdi en sevdiğiniz kupayı alabilir ve size uygun pozisyonu bulabilirsiniz.

Bardağı Tutma Şeklinizi Seçin

Bardağı Tutma Şekliniz Karakterinizin En Çarpıcı Yönlerini Ortaya Çıkartacak
1.Tutma Şeklini Seçtiniz
Kendinize ve güçlü yönlerinize olan güveninizle ayırt edilirsiniz. Hayatta sadece en iyisini istersiniz, uzlaşma sadece en uç durumda size uyacaktır. Acil durumlarda kararlar verebileceğiniz ve insanların yeteneklerini doğru yönde nasıl yönlendireceğinizi bildiğiniz için liderlik pozisyonunda kendinizi harika hissedeceksiniz.Arkadaşlarınız ve akrabalarınız sizi sever ve takdir eder, bulunduğunuz yere neşe saçan birisinizdir.
2.Tutma Şeklini Seçtiniz
İyi gelişmiş empatiniz var. İnsanları nasıl dinleyeceğinizi ve duyabileceğinizi biliyorsunuz. Büyük bir kalbiniz var, empati kurmayı ve yardım etmeyi seviyorsunuz. Ama bu ciddi bir eksi, diğer insanlara sürekli olarak yardım etme istediği size kendinizi unutturabilir. Zihinsel rahatlık, çatışmaların olmaması ve kişisel ilişkilerin sıcaklığı sizin için oldukça önemlidir.
3.Tutma Şeklini Seçtiniz
Siz eşitliğin ve adaletin gerçek savunucususunuz. Sizi dengede tutmak zordur, yapacağınız herhangi bir eylemi birkaç hamle ileriye doğru hesaplıyorsunuz. Adaletsizlik sizi eziyor, her zaman güçsüzlere karşı ayağa kalkıyorsunuz. Fakat sorun şu ki, ciddi psikolojik sonuçlara yol açabilecek duyguları kendi içinizde saklıyorsunuz.
4.Tutma Şeklini Seçtiniz
Son derece temkinli bir insansınız, her şeyde kirli bir hile ve gizli anlamlar görüyorsunuz. Hata yapmamak için kelimelerinizi ve eylemlerinizi her zaman dikkatlice düşünmeyi tercih edersiniz. Her zaman mantık ve sağduyu tarafından yönlendirilmeye çalışırsınız. Kalbinizi en son dinlersiniz.
5.Tutma Şeklini Seçtiniz
Etkilenebilir ve savunmasızsınız. Sevdiklerinizin onayını almak sizin için önemlidir, ancak bir kişinin yakın olabilmesi için güveninizi kazanması gerekir. Sevgiye ve bakıma çok güçlü bir ihtiyacınız var, bu nedenle kişisel ilişkiler, aileniz her zaman ilk sıradadır. Ailenin içindeki iklim, iyilik ve konfor atmosferi sizin için çok önemlidir.
6.Tutma Şeklini Seçtiniz
Küçük şeyler için endişelenmeye alışkın değilsiniz. Her zaman sakinliğinizi korursunuz. Sakinliğiniz sayesinde en iyi fırsatları ve en ilginç yaşam anlarını görüyorsunuz. Yeni şeyler öğrenmeyi ve denemeyi seviyorsunuz, çok fazla enerjiniz var. Ama ileriyi düşünmeyi unutuyorsunuz. Zor durumlarda, yapmanız gerekenleri atlayabilir, yanlış sonuçlar çıkarabilirsiniz.