Ne Kadar Sıklıkta Fedakarlık Yapıyorsun?


Koşullar veya kişisel arzularımız gerektirdiğinde, en çok hangi zamanı feda ederiz? Başarılı yerler veya uyumlu bir yaşam için bunu değiştirmeye değer mi? Bu test hayatımızın hangi kısmına zamanımızın, dikkatimizin daha az verildiğini belirleyecektir. Bir saat seç ve ne sıklıkla fedakarlık yapıyorsun öğren.

Bir Saat Seç

Ne Kadar Sıklıkta Fedakarlık Yapıyorsun?
1.Saati Seçtin
Koşullar kişisel zamanından vazgeçmeni gerektirdiğinde sıklıkla fedakarlık yaparsın. Hobilerin, favori aktivitelerin ve sevdiğin pek çok şey için vaktin yok.
2.Saati Seçtin
Koşullar planlanan dinlenmeyi bırakmanı gerektirdiğinde sıklıkla fedakarlık yaparsın. Kendini iş ve endişelerden izole etmek ve enerjini geri kazanmak için çok az zamanın var.
3.Saati Seçtin
Koşullar gerektirdiğinde sıklıkla fedakarlık yaparsın, sağlığını korumak veya iyileştirmek için planladığın tüm faaliyetleri ertelersin. Fiziksel durumuna bakmak için çok az zamanın var.
4.Saati Seçtin
Koşullar gerektirdiğinde sıklıkla fedakarlık yaparsın, tüm işlerini bir kenara koyar veya sonraya bırakırsın. Kariyerin hakkında ciddileşmek veya planladığın şeyi yapmak için fazla zamanın yok.
5.Saati Seçtin
Dengeli ve organize bir insansın, hiçbir zaman fedakarlık yapmazsın. Acil durumlara nasıl öncelik vereceğini ve tahmin edeceğini biliyorsun. Programındaki acil beklenmedik şeyler için boş zamanın var.
6.Saati Seçtin
Koşullar gerektirdiğinde, aşk için zamanını feda edersin. Sana yakın biriyle geçirmeye karar verdiğin romantik bir tarihi veya saati iptal edebilirsin.

Share your Results:

Ne Kadar Sıklıkta Fedakarlık Yapıyorsun?

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı