Aristokrat Mısın, Yoksa Dahi Mi? Yüz Şekliniz Karakterinizin En İlginç Yönlerini Ortaya Çıkartacak

Vücut yapısı ve psikoloji arasında sağlam bir ilişki olduğu artık tüm biliminsanları tarafından kabul edilen bir gerçek.

Yüz şeklinizin karakterinize bir yansıma olacağı hiç aklınıza gelmiş miydi? Şaşırtıcı olsa da yüz şekillerinin her birinin ayrı anlamları vardır.

Yüz Şekliniz Karakterinizin En İlginç Yönlerini Ortaya Çıkartacak

Aristokrat Mısın, Yoksa Dahi Mi? Yüz Şekliniz Karakterinizin En İlginç Yönlerini Ortaya Çıkartacak
1.Oval Yüz Şekline Sahip Olanlar
Genel olarak dengeli bir ruh haline sahipsiniz, Cazibeniz girdiğiniz ortamlarda herkes tarafından çok çabuk farkedilir. Bulunduğunuz ortamın her zaman en dikkat çekici kişisi siz olursunuz. Yüksek zekaya sahipsiniz. Dünyaya her zaman iyi bir kalple ve olumlu bir şekilde bakarsınız. Ayrıca çok duygusalsınız izlediğiniz bir diziden veya filmden bile çok çabuk etkilenirsiniz. Fazla ilgi gördüğünüz zaman kendinizi çok çabuk zayıf bir insan karakterine sokabilirsiniz. Alışkın olduğunuz ilgiyi göremediğiniz ise tehlikeli olur kendinize veya başkalarına zarar verebilirsiniz.
2.Üçgen Yüz Şekline Sahip Olanlar
Entelektüel karakter özelliklerinizle öne çıkarsınız. Yaratıcılık konusunda farkınızı hissettirirsiniz ve genellikle boşluğu doldurulamayacak türde izler bırakırsınız. Bu yüz şekline sahipseniz sanat, felsefe, müzik, edebiyat gibi alanlarda başarılısınız demektir. Kalabalık ortamlarda bilgi birikiminiz sayesinde kısa sürede dikkat çekersiniz. Genellikle gösterişi ve konuşmayı seversiniz bu yüzden ikna kabiliyetiniz çok iyidir. Başkalarının yapmayacağım dedikleri şeyleri onlara sadece 2 dk içinde yaptırabilirsiniz. Ama yinede sizi memnun etmek kolay değildir. Kolayca çevrenizdekileri etkiniz altına alabilirsiniz. Fikirlerinizi hemen dışarıya belli etmezsiniz.Ayrıca görselliğe çok fazla önem verirsiniz. Hareketlerinizde tutarsız davranabilirsiniz, bir gününüz bir gününüzü tutmaz. Düzensiz bir insan olarak görünürsünüz ama kendinize kurduğunuz özel bir düzeniniz vardır.
3.Yuvarlak Yüz Şekline Sahip Olanlar
Duygusal ve değer yargıları çok yüksek olan bir kişisiniz. Çevrenizdekiler sizi arzulu ve tutkulu biri olarak bilirler. Yumuşak ve iyi huylu bir karaktere sahipsiniz. Çevreye kolayca uyum sağlarsınız.Uzun soluklu bir ilişki için yuvarlak yüz hatlarına sahip insanlar biçilmiş kaftan gibidirler. Ancak duygularınız incinirse zarar görmemek için kendinize sert bir kabuk örersiniz. Düşünceleriniz karşısında inatlaşmazsınız genellikle uzlaşmacı bir tavır sergilersiniz. Sıcakkanlı ve sevimli birisiniz. Güler yüzlü olduğunuz herkes tarafından bilinir. Neşeli olduğunuz için gülümsemek sizin için vazgeçilmezidir. Rol yapmakta zorlanırsınız, ne kadar kendinizi zorlasanız da mimikleriniz sizi ele verir. Bazı zamanlarda kıskançlıklarınız ortaya çıkar. Başkalarının başarılarını da içten içe kıskanabilirsiniz. Ayrıca rahatınıza oldukça düşkün olduğunuz da söylenebilir.
4.Kare Yüz Şekline Sahip Olanlar
Keskin zekanız sayesinde diğer kişilerden ayrılırsınız. Analitik düşünce yapınız istediklerinizi kazanmanız için size büyük bir avantaj sağlar. Zekanızla istediklerinizi elde edemezseniz saldırgan olabilirsiniz. İstediklerinizi elde edene kadar peşinden gitmeyi bırakmayıp, fırsatları başarıya çevirmekte ustasınızdır. Cesur ve güçlü bir kişiliğiniz var. Hareketli ve mücadelecisiniz. Güçlükler karşısında yılgınlık göstermezsiniz. Kararlı yapınız sayesinde bildiğiniz yoldan asla şaşmazsınız. Düşündüğünüz şeyleri içinizde saklamaz hemen dile dökersiniz ama bu patavatsız olduğunuzu göstermez aksine dengeli konuşmalar yaparsınız. Dışarıdan ciddi bir görünüşe sahipsiniz. Sabırlı olduğunuzda söylenebilir. Yaptığınız her işin üzerinde titizlikle yoğunlaşırsınız ve genellikle istediğiniz sonuca ulaşmakta zorlanmazsınız. En olumsuz özellikleriniz ise katı ve kırıcı olmanızdır. Çok çabuk sinirleniyorsunuz. Sinirlendiğiniz zaman da acımasız hareketlerde bulunabiliyorsunuz.
5.Dikdörtgen Yüz Şekline Sahip Olanlar
Dominant ve sert bir karaktere sahipsiniz. Genel olarak politikaya yönelir ya da iş hayatınızdaki tutkulu karakterinizle dikkat çekersiniz. Kendinizi duygularınıza kaptırırsanız melankoliye varan davranışlar sergileyebilirsiniz ancak mantığınız ağır basarsa sert mizaçlı bir yöneticiye dönüşebilirsiniz. Dikdörtgen yüzlü insanlar daha soğuk bir duruş sergileyebilir bu birazda yüz yapısının getirdiği bir özelliktir. Sizinle ilk defa görüşen insanlar genellikle sizden çekinirler. Ama siz çevreye duyarlı ve insaniyetli bir kişisiniz. Zeki,dengeli ve mantıklı kişiliğiniz sayesinde çok iyi bir yönetici olabilirsiniz.