Bir Kart Seç Ve Bugün Nasıl Hissettiğini Öğren

Nasıl yaşadığımızı ve başkalarıyla etkileşime girdiğimizi etkileyen birçok farklı duygu türü vardır. Bazen, bu duygular tarafından yönetiliyormuşuz gibi görünebilir. Yaptığımız seçimler, yaptığımız eylemler ve sahip olduğumuz algılar, herhangi bir anda yaşadığımız duygulardan etkilenir.

Resimdeki kartlardan birini seçerek bugün nasıl hissettiğini öğrenebilirsin.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Bugün Nasıl Hissettiğini Öğren
1.Kart Seçtin
Doğası gereği hızlı bir zihin ve hızlı zeka ile donatılmışsın. Güçlü bir karakterin var, ancak dengesiz bir duygusal durumun da var. Sigarayı bırakmak ve tamamen yeni bir şey yapmak isteyebilirsin.Sana birçok eylem ve sorumluluk düşmüş gibi görünüyor. Bu geçici bir fenomendir ve sadece zor bir dönem beklemen gerekir. Kendine biraz zaman ayır, rahatlatıcı, hoş bir şeyler yap. Her günün tadını çıkar.
2.Kart Seçtin
Çok güçlü bir enerjin var, yukarıdan güçlü bir koruman var. Ancak etrafındaki toksik insanlar sürekli olarak savunmanı kırmaya çalışır. Sadece o insanları hayatından çıkar, sana hoş davranmayanlarla iletişim kurma. Bu dönemde üstlendiğin her şey büyük bir kesinlikle başarılı olacaktır.Gelecek hakkında endişeli olabilirsin. Ancak bu his sadece yaşam kaliteni düşürür. Sakin ol, endişelenecek bir şey yok. Tüm sorunlar ortaya çıktıkça çözülmelidir. Negatif bir sonuç tahmin etme.
3.Kart Seçtin
Son zamanlarda başın belaya girdi, kötü bir duruma düştün. Ama kendini kötü hissetme. Bu aydınlık ve mutlu bir geleceğe giden bir basamaktı. Hoş olmayan duyguları deneyimlemene izin ver, ancak kafandaki durumu yüzlerce kez gözden geçir.Biri senin hakkında kötü bir şey söylüyorsa, bu onun haklı olduğu anlamına gelmez.Yağlarla banyo yap, parkta yürüyüşe çık, papatya ile güçlü bir çay yap. Sadece rahatla ve olumsuzlukları üzerinden at. Kötü olan her şey geride kaldı, hemen köşede mutlu bir geleceğin var.
4.Kart Seçtin
Negatif enerjiden ve içsel tutumundan dolayı çok acı çektin. Biri seni etkiledi, biri veya bir şey yüzünden duygusal bir düşüş oldu. Ama bu geçici, önemsiz şeyler için endişelenme.Pozitif enerji ile şarj olmak için kendine zaman ver.En sevdiğin şeyleri yap, aktivite kapsamını değiştir, seni yoran her şeyden kurtul. Basit şeylerden zevk almayı öğren. Küçük şeylerin tadını çıkar, hayat yeni yönlerle parlayacak.

Share your Results: