Bir Barış Güvercini Seçin Ve Işık Mesajınızı Alın


Dikkatinizi çeken güvercini seçin ve ışık mesajınızı alın.

Bir Güvercin Seçin

Bir Barış Güvercini Seçin Ve Işık Mesajınızı Alın
1.Güvercini Seçtiniz
Büyük içsel güce ve bilgeliğe sahip, yüksek güçler tarafından korunan bir kişisiniz. Diğer insanlar için zor, neredeyse aşılmaz görünen durumlarla başa çıkabilirsiniz. İçinizde mevcut olan güçlü enerjiler, karanlık ve zorluklardan geçerek doğru yolu ve yapılması gereken seçimi açıkça görmenizi sağlar. Bu nedenle, bu güvercini seçen kişi, yolu onunla paylaşmaktan onur duyan arkadaşlar ve akrabalar için vazgeçilmez bir figür olan bir tür eylem rehberi olarak kabul edilir. 1.Güvericinin getirdiği mesaj iyi bir alamettir: sonsuza kadar zorluk yaşamadan huzurlu bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz.
2.Güvercini Seçtiniz
Bu seçim sempatik, samimi, başkalarına adanmış bir kişi olarak ve aynı zamanda en cesur ve zor işleri çözebilecek bir kişi olarak sizden bahsediyor. Etrafınızdakilere ışık ve neşe getirebilir, dünyayı daha iyi bir yer ve etrafınızdakileri daha bilinçli ve aydınlanmış yapabilirsiniz. Bu seçimin evrensel anlamı asla umudunuzu kaybetmemek, cesaretinizi kırmamak, ışık ve umut getirebilen bir ışık işçisi olmaktır.
3.Güvercini Seçtiniz
Bu güvercini kim seçerse, herhangi bir zorluk ve engeli aşabilecek cömert bir kişidir. Kendilerini bu güvercinle ilişkilendirenlerin misyonu, kayıp olanlara, yaşamlarının koordinatlarını kaybedenlere yardım etmektir. Bu seçimin mesajında ​​yer alan gerçek, paylaşma, kendine güvenme ve pozitif enerjilreri başkalarına aktarma yeteneğini asla durdurmamaktır. Bu insanların armağanı, bir insanın hayatta asla yalnız olmadığı ve köşede her zaman hoş bir sürpriz bekleyebileceğiniz inanılmaz bir inançta yatmaktadır.

Bir Barış Güvercini Seçin Ve Işık Mesajınızı Alın

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı