Seçtiğin Ay Sana Gizli Düşüncelerini Ve Arzularını Anlatacak.

Hayatın zorluklarıyla baş etmeye çalışırken, çoğu zaman hayatımızda gerçekten ne istediğimizi unuturuz.

Geceleri bize ışık veren bu gök cismi göründüğünden çok daha büyülüdür. Ay sadece birçok insanın kalbini çağırmaz – kendi güzelliği ve ciddiyeti vardır ve bizim üzerimizde hatırı sayılır bir etkisi vardır. Ayışığı, kendimizden bile sakladığımız gizli düşünceleri açığa çıkararak kişiliğimizin kendini tam olarak ortaya çıkarmasına yardımcı olabilir. Ve seçtiğin Ay görüntüsü, gerçekte kim olduğun ve hayatından ne istediğin hakkında çok şey söyleyebilir.

Bir Ay Seç

Seçtiğin Ay Sana Gizli Düşüncelerini Ve Arzularını Anlatacak.
1.Ayı Seçtin
Bu ayı seçtiysen, etrafındakileri nezaket ve ilgisizlikle çeken insanlardan birisin. Ama aynı zamanda, bazen bu özelliklerin seni zayıflattığını ve onlar sayesinde gerçekten ihtiyacın olduğunda bile diğer insanlara 'hayır' diyemediğini düşünüyorsun. Ancak, bunu düşünmekle yanılıyorsun. Bunun farkında olmayabilirsin ama yumuşak görünüşünün arkasında çelik bir irade ve her türlü öfke, kaos ve nefret fırtınasına dayanabilecek kadar güçlü bir kişilik vardır. Gerçek kişiliğin gerçekten dışarı çıkıp ışığıyla tüm dünyayı aydınlatmak istiyor, ancak şimdiye kadar bunu başaramadı. Umutsuzluğa kapılma! Kendine inan, doğru olduğunu düşündüğün şeyi yap ve bir gün kimsenin seni yerinde tutamayacağı bir gün gelecek.
2.Ayı Seçtin
Bu ayı seçtiysen, her zaman güvenilecek insanlardan birisin. Çevrendeki insanlar, gerçekten ihtiyaç duyduklarında yardım için sana döndüklerinde, bedeli ne olursa olsun alacaklarını biliyorlar. Sevdiklerinin sorunları olduğunda, onlara yardım etmek için her şeyden vazgeçmeye hazırsın. Ve bazen zamanının bir kısmını kendine harcamak istediğinde zayıflık gösterip göstermediğini merak ediyorsun. Uykusuz ve dinlenmeden günün her saatinde çalışabilen bir robot olmadığını anlamalısın. Kendine zaman ayırman gerekir. Çünkü sen de diğer insanlar kadar önemlisin. Ruhunun çok derinlerde gizlenmiş bir parçası hala tüm işleri ve yükümlülükleri terk etmek ve her zaman hayal ettiğin şeyi yapmak istiyor. Bu arzunun kaybolmasına izin verme. Ve parlak ayı bir kez daha gördüğünde, bırak sana yol göstersin ve bu yolun sonunda gerçek benliğini bulsun.
3.Ayı Seçtin
Eğer seçimin bu aydaysa, o zaman ne istediğini bilen ve onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazır insanlardan birisin. Diğer insanlara gerçekten güvenmiyorsun, ancak genellikle seni örnek alıyorlar ve seni doğru yolu gösterebilecek bir lider olarak görüyorlar. Seni endişelendiren şey budur - diğerleri sana o kadar yüksek beklentiler yükler ki, onları haklı çıkarmaktan korkarsın. Bunun olacağına dair korkun bazen o kadar güçlüdür ki geceleri uykuya dalmanı engeller. Ancak, seni harika ve eşsiz yapan gücün ve yeteneklerindir. Başkalarının ne olman gerektiğine dair fikirleri tarafından ezilmeyi hak etmiyorsun. Bir şey borçlu olduğun tek kişi kendinsin. O yüzden kendin ol ve sırf başkasının ihtiyacı var diye değişme.
4.Ayı Seçtin
Bu ayı seçtiysen, senin için gerçekten önemli olanlara tüm sevgilerini iz bırakmadan verebilen insanlar kategorisine aitsin. Ancak, onlardan aynı şeyi isteyemeyecek kadar çekingen ve kararsızsın. Seni senin onları sevdiğin kadar sevmeyeceklerinden korkuyorsun... Ve bazen bu korku kanatlarını kırabiliyor. Onun sayesinde, tamamen değersiz olanları, sevgini her zaman hafife alan ve bunu hak edecek hiçbir şey yapmayanları sevmeye devam ediyorsun. Bunu yapmak zorunda olmadığını anlamalısın - her şeyden önce, seni gerçekten sevenler bunu kendileri yaparlar, büyük bir zevkle yaparlar, sana karşı zorunluluk hissettikleri için değil. Ve dahası, kendini zayıf düşünme - başka birine tüm kalbini vermek için çok fazla güce ihtiyacın var. Bu yüzden gerçek hislerinden korkma, çünkü gerçek aşk seni diğer insanlara bağlayan şeydir.
5.Ayı Seçtin
Bu ayı seçtiysen, en sıradan durumda bile maceraya giden yolu görebilen insanlardan birisin. Her zaman risk almaya hazırsın ve bazen o kadar korkusuzsun ki bu diğerleri arasında hayranlık uyandırıyor. Ancak, hiçbir şeyin seni rahatsız etmediği söylenemez. Seni rahatsız eden bir düşünce var - başkalarının seni yalnızca kaygısız bir şakacı olarak algıladığı. Gerçekten sevdiklerinin er ya da geç seni terk edeceklerinden korkarsın, onları ciddi ilişkilerden aciz bulursun. Ancak seni gerçekten tanıyanlar, sadakat ve görev duygusu söz konusu olduğunda, her ikisine de bolca sahip olduğunu bilirler. Bedeli ne olursa olsun kimsenin başını belada bırakmadın. O kadar parlak ve neşeli bir insansın ki, seni sevmemek imkansız - kader bile sana aşık, er ya da geç seni gerçekten anlayanlarla çevreleyecek. Bu yüzden bakışlarını bastırmaya çalışma ve olabildiğince uzağa uçmaya devam et.
6.Ayı Seçtin
Bu ayı seçtiysen, o zaman gerçeği her zaman insanların yüzüne söyleyen bir insansın. Gerçekler acı olsa da ortalıkta dolaşıp kaçmaya alışık değilsin. O kadar dürüstsün ki bazen bu seni korkutuyor: Gerçekler yüzünden yalnız kalmaktan korkuyorsun. Tüm arkadaşlarının ve tanıdıklarının seni terk edeceğinden korkuyorsun... Ama dürüstlüğünün tam tersine çevrendekileri cezbeden şey olduğunun farkında değilsin. Gerçeği ne kadar süslemek ve 'iyilik için' yalan söylemek istesen de, bu sadece sana özgü bir şey değil ve bazen ruhunu parçalıyor. Her şeyden çok, 'iyilik için' bile yalan söylemek zorunda olmayan sevgi dolu insanlarla çevrili olmak istersin. Korkma ve olmadığın biri olmaya çalışma. Seçtiğin Ay kesinlikle yolda kalmana, sadece başkalarına değil, kendine de dürüst olmana yardımcı olacaktır.

Share your Results: