Bir Mandala Seçin Ve Bu Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin

Mandalalar enerji merkezleridir. Seçtiğiniz bir mandala bu ay sizi nelerin beklediğini söyleyecektir.

Bir Mandala Seç !

Bir Mandala Seçin Ve Bu Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin
1.Mandalayı Seçtiniz
Biri bize zarar verdiğinde, iki yolumuz var. Birincisi, kalbimizde acı hissetmek için bir duvar inşa etmek. Diğeri, kendinize olanları temel alarak bir şey çıkarmaktır.Bu ay, bu yollardan birini seçmek ve verilen kararlar için sorumluluk almak çok yararlı olacaktır. İlk seçeneği tercih ederseniz, kendinizi kandırmak ve acı çekmek arkadaşınız olur, ancak ikinci yol cesur ve kendine güvenen insanlar tarafından seçilir.Yaşamımızın her dakikası bilinçli ya da bilinçsiz olarak aldığımız kararlarla belirlenir. Bu kararlar kariyerimizi, ilişkimizi veya tüm yaşamımızı değiştirebilir.Ne yazık ki, doğru cevabı bulmak için çalışabileceğiniz bir kılavuz yok. Doğru kararları vermek, herhangi bir kişi için en önemli ve zor faaliyetlerden biridir. Bu, seçmeniz gereken herhangi bir durumun gelecekte büyük sonuçları olabileceği gerçeğinden kaynaklanmaktadır.
2.Mandalayı Seçtiniz
Hayatta başımıza gelenler için başkalarını suçlamak neredeyse kurtulması zor bir alışkanlıktır. Bu nedenle, eski sevgilinin kötü olduğunu, ebeveynlerimizin bize kötü davrandığını söylemenin nedeni budur.Ve bu durumların bazıları doğru olsa da, yaşamınız ve kendi istekleriniz için sorumluluk alma zamanı. Bu ay planlarınızın uygulanması ve değişiklikler için ideal bir zamandır.
3.Mandalayı Seçtiniz
İyi ve kötü kararların olduğuna inanmak, ilerlemenize izin vermeyen ve geleceğe dair endişe içinde yaşamanızı sağlayan, henüz orada olmayan bir enerjidir.Yaptığımız her şeyin kişisel gelişiminiz için her zaman iyi olduğuna güvenerek, şüphe ve ihtiyacınız olanı yapmaktan vazgeçmek için bu ayı kullanın.