Sana En Uygun Mesleği Öğrenmek İçin Bir Resim Seç


Zaten profesyonel bir seçim yapmış olan birçok insan onlardan her zaman memnun değildir ve meslek seçimi için sınava girmenin mümkün olduğunu bilmediklerinden pişmanlık duyarlar.
Meslek testi, okul mezunlarının yeteneklerini fark etmelerine yardımcı olacaktır.

Halihazırda çalışanlar için, meslek testi, mesleki gelişim yolunu anlatacaktır. Resimlere dikkatlice bak ve en çok beğendiğin birini seç.

Bir Resim Seç

Sana En Uygun Mesleği Öğrenmek İçin Bir Resim Seç
1.Resmi Seçtin
Kamu mesleğini seçmeye değer. Gazeteci, muhabir, sunucu, tatil organizatörü - tüm bu faaliyetler, izlenim değişikliği için ve her şeyi bir kerede alma arzusu ile karakterize edilen kişilik tipini en iyi şekilde ortaya çıkaracaktır.
2.Resmi Seçtin
Doktor, avukat, araştırmacı. Gözlem, canlı bir zihin ve minimum bilgiden doğru sonuçlar çıkarma yeteneği, mantık, sorumluluk ve analitik zihniyet gerektiren bir meslekte kendini gerçekleştirmene olanak tanır.
3.Resmi Seçtin
Yönetici, Halkla ilişkiler uzmanı, girişimci. En umutsuz durumdan bir çıkış yolu bulma yeteneği ve diğer insanları manipüle etmeye yönelik doğal bir eğilim, hırsları tatmin etmek için çok para kazanmaya yardımcı olacaktır.
4.Resmi Seçtin
Dublör, paralı asker, dövüş sanatları uzmanı. Hayati bir enerjinin kaynaşmasına izin verecek bir meslek seçimi, bu zor kişiliğin en iyi niteliklerini göstermeye yardımcı olacaktır;
5.Resmi Seçtin
Öğretmen, eğitimci Sonsuz gençliği hissetmenin ender bir yeteneğine sahipsin. Sorumluluk alma ve karar verme istekliliği, çocuklara veya öğrencilere yakın olmaya yardımcı olacak bir meslek seçmeyi gerektirir.
6.Resmi Seçtin
Analist, finansör. Matematiksel bir zihin, analitik yetenek ve herhangi bir gerçeği sorgulama yeteneği, sana finans alanında kariyer yapma fırsatı verecektir.

Share your Results:

Sana En Uygun Mesleği Öğrenmek İçin Bir Resim Seç

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı