Zamanının Nerede Harcandığını Görmek İçin Bir Saat Seç


Pek çok insan zaman eksikliğinden şikayetçi, sadece birkaçı buna karşı tutumlarını analiz etmeye çalışıyor. Resimdeki saatlerden en beğendiğin birini seç ve zamanını neye harcadığını öğren.

Bir Saat Seç

Zamanının Nerede Harcandığını Görmek İçin Bir Saat Seç
1.Saati Seçtin
Koşullara itaat edersin, her zaman planlanan şeyleri yapmak için zaman ayırmaya çalışırsın. Bu, prensip olarak, zamanının harcandığı ve çabalarının yönlendirildiği şeydir.
2.Saati Seçtin
Açıkça ayrılmış bir zamanın yok, acil konuları kendiliğinden hatırlıyorsun, bazen geç kalıyorsun veya planlanan süreçleri unutuyorsun, özellikle umursamıyorsun. Hayatında çok şey özlüyorsun.
3.Saati Seçtin
Hızlı, pratik bir zihnin var, işlerin, toplantıların ve bazen olayların sırasını bozmana izin veriyorsun. İşleri senin için uygun olan zamanda yaparsın. Neredeyse her zaman meşgulsün. Hayatın uçup gidiyor.
4.Saati Seçtin
Kendi zamanına ve diğer insanların zamanına saygı duyuyorsun. Başkalarını önemsememek için rahatsız etmeyecek ve iyi bir sebep olmadan dikkatini bir şeyden dağıtmayacaksın. Uyumlu, ölçülü bir hayat yaşıyorsun. İhtiyacın olan şey için her zaman yeterli zamanın var.
5.Saati Seçtin
Zamanının nerede ve neden harcandığını kendin biliyorsun, işlerini önem derecesine göre makul bir şekilde dağıtıyorsun. Mücbir sebepleri ve planlanmamış olayları sevmiyorsun. Zamanının ve hayatının bir ve aynı olduğunu anlarsın.
6.Saati Seçtin
Çoğu zaman, günün spontane toplantılar ve durumlar dikkate alınarak planlanır. Daha uzun bir süre için planlananları nadiren ertelersin ve daha da az sıklıkla önemli konuları unutursun. Zamanını akıllıca harcıyorsun.
7.Saati Seçtin
Küçük şeyler, hobiler, ciddi şeyler için yeterli zamanın var ve bu senin için yeterli. Gereksiz ya da ilgisizlikle zamanını boşa harcama. İhtiyacın olan şey için her zaman vaktin var.
8.Saati Seçtin
Sen yaratıcı ve tutkulu bir insansın. Sınırların ve programların dışındasın. Çok fazla zamanın yok ve çoğu zaman ciddi konuları unutuyorsun. Sürekli gerçekliğin talepleriyle çatışarak kendi dünyanda yaşıyorsun.

Share your Results:

Zamanının Nerede Harcandığını Görmek İçin Bir Saat Seç

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı