Gökkuşağı Kehaneti – Bir Gökkuşağı Seç Ve Ertesi Günün Sana Neler Vaat Ettiğini Öğren


Sihirli bir Gökkuşağı seç ve ertesi günün sana ne vaat ettiğini öğren. Kendi hayatının yazarı olduğunu anlayarak tahminini oku. Günlerinin, haftalarının ve hayatının nasıl olacağı sadece sana bağlı. Resimdeki gökkuşaklarından birini seç ve seni neler beklediğini öğren.

Bir Gökkuşağı Seç

Gökkuşağı Kehaneti - Bir Gökkuşağı Seç Ve Ertesi Günün Sana Neler Vaat Ettiğini Öğren
1.Gökkuşağını Seçtin
Yakında, seni rahatsız eden bir soruna alışılmadık bir çözüm bulacaksın. Bu zor görevi hızlı ve zahmetsizce nasıl çözeceğini anlayacaksın. Her şey yüzeyde yatar ve çoğu zaman kendi başımıza sorun çıkarırız. Durumun bunun bir örneğidir. Sadece onunla olan ilişkinden, sıradan bir görevden olumsuz bir soruna dönüştüğü için. Hayatında bu tür "sorunların" çoğunun olup olmadığını analiz et. Belki de onların çözümü de aynı şekilde en belirgin noktadadır?
2.Gökkuşağını Seçtin
Yarın hoş olmayan bir his hissedeceksin - endişe ya da üzüntü. Olumsuz renkli duygular dünya görüşünü etkiler. Hedefleri gerçekleştirmek ve enerjiyi serbest bırakmak için olumsuz duygulardan kurtulman önemlidir. Aynı anda mutlu ve üzgün olmak imkansızdır. Ancak, her bir anda hangi duyguyu deneyimleyeceğini bağımsız olarak seçebilirsin. Hayatına ve etrafındaki dünyaya teşekkür etmek için yeterli sebebin var. Hayatına daha yakından bak: Ne kadarının farkındasın.
3.Gökkuşağını Seçtin
Yarın ailende karşılıklı anlayışın ne kadar geliştiğini hissedeceksin. Buna ailenin uyumu da dahil. Sıcak ilişkiler, her gün yüksek enerjide yaşayarak hedefine ulaşmanı sağlar. Ailende karşılıklı anlayışın daha büyük olması için, ailenin her bir üyesine işlerinde yardımcı ol. Bunun önemsiz olmasına izin ver, bir bardak çay yapmak ya da önemsiz bir sorunun çözümünde yardımcı olmak gibi. Hayat, birbirine bağlanarak büyük ve değerli bir şeye dönüşen küçük şeylerden oluşur.
4.Gökkuşağını Seçtin
Yarın, en derin arzularından biri gerçekleşecek. Belki de bunu bir zamanlar tutkuyla hayal ettiğini unutmuşsundur. Sevinmenin zamanı geldi, senin için önemli olan başka bir hedefe ulaşma konusunda kendine bir kutlama düzenlemenin zamanı geldi. Yaptığın her şey sana daha büyük bir ölçekte geri dönüyor. Muhtemelen yakın geçmişte birisinin arzusunu yerine getirmesine, bir hedefe ulaşmasına yardım etmişsindir.

Gökkuşağı Kehaneti – Bir Gökkuşağı Seç Ve Ertesi Günün Sana Neler Vaat Ettiğini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı