Resimde Gördüğün İlk Şey İçinde Hangi Enerjinin Hakim Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır

Bilgeler, ‘Her şeyin enerjisi vardır’ derler. Bir kişide sakinlik hakimdir, diğerinde öfke ve umursamazlık. Şu anda içinde hangi enerji hakim? Bu test ile öğrenebilirsin.

Resme dikkatlice bir bak ve ilk olarak ne gördüğünü söyle.

Resimde İlk Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey İçinde Hangi Enerjinin Hakim Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır
1.Kadın Gördün
Pozitif, ışık enerjisi içinde hüküm sürüyor. Dünyaya açıksın, neşeni ve mutluluğunu onunla paylaşmaya hazırsın. Kaç yaşında olursan ol, gençliğin enerjisi içinde hakimdir.Çok sevgi dolu ve misafirperversin. Aktif bir yaşam pozisyonu al. Çevrendeki insanlarla dostane ilişkiler kurmayı tercih ediyorsun, biri senden memnuniyetsizliğini dile getirdiğinde çok üzülüyorsun.Sen hayatın bir kaşifisin. Sık sık yüce konular hakkında düşünürsün. Yeni olan her şeye açıksın.
2.Manzarayı Gördün
Şu anda geleceği planlamaya odaklanmış durumdasın. Faydalarını toplamanın zamanı geldi! Her zaman sezgine güvendin ve şimdi doğru şeyi yapıp yapmadığını merak ediyorsun.İç dengeni korumaya çalışıyorsun, ancak periyodik olarak eski günleri hayal ediyorsun. Ezici bir suçluluk duygusu ile şimdiki zamanın neşesi arasında denge kurmak istiyorsun.Sen yansıtıcısın. Zaman zaman kendine yaşam, varlığın doğası ve her türlü mesele hakkında gerçekten zor sorular sormana izin veriyorsun.
3.Ağaç Gördün
Psikolojide ağaçlar büyümeyi, gelişmeyi ve istikrarı simgeler. Resimde hemen bir ağaç gördüysen, ruhun mükemmellik için çabalar. Daha iyi olmak, kendini anlamak ve gerçekten ne istediğini anlamak istiyorsun.Herhangi bir değişiklik konusunda şüpheci olan bir muhafazakarsın. Mevcut durum sana uyuyorsa, hayatta bir şeyleri değiştirmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorsun. Ruhun güçlü ve sarsılmaz.
4.Taş Gördün
Taş gibi katı bir madde psikolojide istikrar anlamına gelir. Şu anda sakinsin veya barış için çabalıyorsun.Sen doğası gereği bir lidersin; insanları yönetmeye alışkınsın. Asla plansız hareket etmezsin. İhtiyatlı ve akıllısın. Sorunları çözerken, ikincil değil, ana ve önemli olana odaklanırsın. Sadece kendin için değil, diğer insanlar için de sorumluluk almaya alışkınsın.
5.Kuşları Gördün
Şu anda bazı karışık durumlardan bir çıkış yolu arıyorsun, bu yüzden içinde huzursuz, yıkıcı bir enerji hüküm sürüyor.Mevcut durumun buna uygun değil. Değişim için çabalamalısın, ancak kararlı eylemler için hazır değilsin. O kadar yorgunsun ki, bu kuşlar gibi uçup gitmeyi, sorunlarını geride bırakmayı tercih ediyorsun. Ruhun barış ve uyum için çabalıyor.

Share your Results: