Bir Lotus Çiçeği Seçin Ve Mevcut Yaşam Durumunuz Hakkında Önemli Tavsiyeler Alın

Hayat, sorularımızın tüm cevaplarını içeren talimatlara sahip değildir. Her gün, deneyimlerimiz sayesinde, bizim için neyin iyi olduğunu ve bizi gerçekten mutlu eden şeyin ne olduğunu keşfediyoruz. Ancak, bu her zaman kolay değildir.

Genellikle en büyük bilgelik, en acı verici deneyimlerden sonra elde edilir. Konfor bölgemizden her çıktığımızda güçlü bir şekilde büyüyoruz. Ancak, bilgeliğe ve sevgiye güvenmek daha iyidir ve bu yüzden bu testi hazırladık. Resimdeki lotus çiçeklerinden sizi kendine en çok çeken birini seçin ve mevcut yaşam durumunuzla ilgili tavsiyenizi alın.

Bir Lotus Çiçeği Seçin

Bir Lotus Çiçeği Seçin Ve Mevcut Yaşam Durumunuz Hakkında Önemli Tavsiyeler Alın
1.Çiçeği Seçtiniz
Şimdi hayatınızı sakince kontrol edemediğiniz zamandır. Mevcut durumunuz ne kadar karmaşık olursa olsun, şimdi patlamanın, kontrolü kaybetmenin veya aceleci duygulara düşmenin zamanı değil. Birçok durumda, yapabileceğimiz en iyi şey gitmesine izin vermektir. Herkes dikkatimizi veya umutsuzluğumuzu hak etmiyor. Her zaman elinizden gelenin en iyisini yapın ve her şeyin olması gerektiği gibi olacağına inanın. Her gün ileriye doğru hareket etmeyi ve bunun için elinizden gelenin en iyisini yapmayı düşünün. Sizi rahatsız eden her şeyle başa çıkabilirsiniz, sadece ruhunuzu ve duygularınızı sakinleştirin.
2.Çiçeği Seçtiniz
Düşünmenin doğru seçimi yapmanın çok önemli bir parçası olduğunu asla unutmayın. Bazı durumlarda dürtüsellik bize sahip gibi görünür ve sonuçta pişman olmamızı sağlayan kararlar alırız. Bu nedenle, harekete geçmeden önce, psikolojik sağlığımızı ve mutluluğumuzu ilk etapta dikkatlice düşünmeliyiz. Şimdi hayatınızı düşünün, seyahat ettiğiniz tüm yolu ve henüz gelmediğiniz her şeyi göz önünde bulundurun. Düşünmeye zaman ayırdığımızda, en çok ihtiyacımız olan cevapları bulabiliriz, çünkü bilgelik düşünmeden gelir. Her zaman güvenle hareket edin, çünkü şüphe ve belirsizlik mutluluğun düşmanlarıdır.
3.Çiçeği Seçtiniz
Hayatta birçok kez, bazı şeyleri değiştiremediğimiz için acı çekiyoruz ve bu kalplerimizi derinden incitiyor. Ancak, bizim kontrolümüz dışında olan durumlarda sıkışıp kalamayız. Sadece bazı şeylerin ne olduklarını ve her acının bize büyümemiz için temel bir ders getireceğini anlamamız gerekir. Bugün büyük bir acı günü yaşayabilirsiniz, ancak yarın hayatınızda yeni bir aşamanın başlangıcı olabilir. Bu yüzden neyin değiştirilemeyeceğini düşünmeyin. Bunun yerine, yaşamın sizin için hazırladığı sonsuz olasılıklara odaklanın. Her zaman başınızı dik tutun ve yüzünüzde bir gülümseme ile gidin, çünkü yolunuzda çok iyi şeyler olacak.
4.Çiçeği Seçtiniz
Hepimizin hayatta kötü zamanları vardır. İlişkimiz başarısız olabilir veya bitebilir. Eğer zor bir aşamadaysanız, olumsuz düşünceyi bırakın ve bunun sadece sizin başınıza geldiği ya da yanlış bir şey yaptığınızın bir işareti olduğu inancını bırakın. Zorluklar bizi büyümeye zorlar ve uzun süre güven içinde olanlar gelişemez. Bu nedenle, bu zor döneme eşlik eden tüm büyüme fırsatlarını gözden geçirin, hayatınızı sevgi ve pozitiflikle doldurun.
5.Çiçeği Seçtiniz
Sağlıklı yaşamın temel unsuru şükretmektir. Gerçekten olmak istediğiniz yerde olmasanız bile, gittiğiniz tüm yollar, öğrendiğiniz tüm dersler ve kazandığınız iyi arkadaşlar için şükretmelisiniz. Her zaman gülümsemek için yeterli güce sahip değiliz ve bu normaldir, ancak yeni bir günün bize getirdiği sevinci, kendi mutluluğumuza ulaşmak için gereken her şeyle birlikte unutmamalıyız. Hayatınızı büyük bir öğrenme yolculuğu olarak düşünün ve her yeni günü bir zafer olarak görün çünkü siz çok özel bir insansınız.
6.Çiçeği Seçtiniz
Bir kişi geçmişini çok iyi bilmediği sürece, günümüzde başarılı bir yaşama sahip olamaz. Kalbinizde hala çözülmemiş sorunlarınız varsa, kendinizi iyileştirmek için yardım almanız önemlidir, aksi takdirde yaşamınız yaralanmalarınız ve yara izleriniz etrafında dönecektir. Ne kadar acı verici olursa olsun, geçmişe geri dönersek, ancak bu şekilde kendimizi şu andaki maksimum potansiyelimizle yaşamamızı engelleyen duygusal yükten kurtarabiliriz. Korkmayın, cesur ve kendinizden emin olun, çünkü hayatımız sadece kendimizle uzlaşabileceğimiz zaman başlar.