Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltı Düzeyde Neye İhtiyacın Olduğunu Gösterecektir.

Kişilik testleri kendini anlamana yardımcı olur: Gerçek ihtiyaçlarını, arzularını, ve korkularını anlamanı sağlar. Onların sırrı, kişiliğinin bilinçaltına yansımasıdır.

Şu anda neye ihtiyacın olduğunu anlamak ister misin? Resme dikkatlice bir bak ve resimde gördüğün ilk şeyin ne olduğunu söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltı Düzeyde Neye İhtiyacın Olduğunu Gösterecektir.
1.Sağda Şemsiye Tutan Kızı Gördün
Sen çok huzursuz bir insansın. Sık sık sebepsiz yere endişelenirsin. Ayaklarının altında sağlam bir zemin yok. Bilinçaltında, uyum ve sükunet için çabalarsın. Seni neyin veya kimin sinirlendirdiğini anlamaya çalış ve kendini ondan uzaklaştır.
2.Solda Şemsiyesi Kırık Olan Kızı Gördün
Hem fiziksel hem de zihinsel olarak korunmaya çok ihtiyacın var. Destek duygusundan yoksunsun. Bilinçaltında, bir patron kazanmak için çabalarsın, böylece insanlara hızlı ve güçlü bir şekilde bağlanırsın. İstikrar ve kendi kendine yeterlilikten yoksunsun. Kendini dengeleyebilirsen, iç dengeyi bulabilirsen, hayat daha mutlu olacaktır.
3.Adamın Yüzünü Gördün
Hayattan ne istediğine dair iyi bir fikre sahip, duygusal olarak olgun bir insansın. Hedeflere ulaşmaya alışmış ciddi, açık sözlü, kararlı ve dürüst bir insansın. Vazgeçmek seninle ilgili değil. Bir şey yapmadan önce - planlar ve düşünürsün. Çevrendeki insanlar seni akıllı ve yetkin bir insan olarak görüyor.
4.Bulutları Gördün
Şu anda ruhun macera ve dinamikler için çabalıyor. Hayat sıkıcı ve monoton hale geldi ve bu seni üzüyor. Bilinçaltın sana şunu söylemeye çalışıyor: “Boş durma! Uzun zamandır uğraştığın şeyi yap!' Bu resimdeki bulutlar özgüveni olmayan kişiler tarafından görülüyor. Kendin üzerinde çalışmaya başlarsan istediğin herşeyi başaracaksın!
5.Çimenleri Gördün
Hayatın çeşitliliğini özlüyorsun. Açıkça bir şeye sabitlenmişsin, belki de bulutların arasında geziniyor, gerçekleşmesi mukadder olmayan bir şeyi hayal ediyorsun. Bu arada, bu resimdeki çimenler genellikle kalbi kırık, umutsuzca aşık insanlar tarafından görülür. Ayaklarının altında sağlam bir zemin yok. Yaşam sevincini hissetmeye, psiko-duygusal durumunu stabilize etmeye çalış.

Share your Results: