ALTIN DAKİKA : En Büyük Arzuları Elde Etmek İçin Altın Dakikanın Gücünü Kullanın

5e9705fdc9d9019d08bcf2835da80f91-real-talk-the-golden-1.jpg

“Hayallerini gerçekleştirme gücüne sahipsin. İlahi güç tarafından tamamen desteklenirsiniz. Harekete geç. Yapman gerekeni yap. İyileşmen için gerekenleri iyileştir. Sihrini yarat. ”-

Yaşamlarımız boyunca, düşüncelerimizi ve enerjilerimizi, ister iyi ister kötü olsun, üzerinde odakladıklarımıza tezahür ediyoruz. Bu, ‘olumlu olumlamaların gücüne dair temel inançtır. ” Kendi kendine yardım guruları ve kişisel gelişim uzmanları tarafından sıklıkla öğretilen bir kavramdır. bir olumlama dışsal olarak ya da kendi kendinize konuştuğunuzda içinizden  söylediğiniz herşeydir. Bir olumlamaya odaklandığınız zaman, bu düşüncelerin mevcut realitenizde tezahür edebilmesi o kadar muhtemeldir. Çoğumuz bu uygulamayı her gün farkında olmadan gerçekleştiriyoruz!

Doğrulamaların nasıl çalıştığını anlamak ve tanımak, bu çabaları olumlu kazançlara yönlendirmek için kendinizi geliştirebilirsiniz. Peki bu nasıl çalışıyor? Bunu gerçekleştirmenin en basit yolu istediğiniz olumlu arzulara odaklandığınızdan emin olmaktır.

Eğer hayatınız boyunca kendinizi aşağıya çekerek geçirirseniz, kendinizle “Bunu asla başaramam” veya “Başarısızlık” gibi ifadelerle olumsuz yönde konuşuyorsanız, aslında kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet yaratabilirsiniz. Başarısız olduğunuz gerçeğini tekrarlamanız ne kadar artarsa, o kadar başarısız olursunuz. Olumsuz düşünceye hoş geldiniz ve başarılı olamadığınıza inanmaya ve kabul etmeye başlıyorsunuz. Bu durumu kabul ederek sonunda denemeyi ve daha azına razı olmaya başlıyorsunuz.

Aynı konsepti alın ve bunun yerine, pozitif arzularınıza odaklanın. Hayatınızda ileriye taşınmanıza yardımcı olacak, “büyük bir başarıyım” ya da “bu satışı yapacağım” gibi daha spesifik bir şey bile, hayatınızda pozitif enerjiyi memnuniyetle karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Güçlü bir teknik, onaylamaların kullanılması, hedeflerinize ve hayallerinize doğru ilerlemenize yardımcı olmak için gerekli rehberlik ve yönlendirmeyi istemeniz için Evren’e ve kendi koruyucu meleğinize ulaşmanızı sağlar. Yukarıdaki örneğe dönersek, düzenli olarak bu satışı yapacağınızı tekrarlarsanız, bu, satış işleminin başarınıza nasıl yol açacağı konusunda bir talep olarak çalışacaktır.

Bu her zaman etkili bir şekilde kullanılabilirken, çabalarınızı daha da  arttıracağınız gün boyunca belirli zamanlar vardır. Bu süre zarfında, Çekim Yasası büyütülür ve gün boyunca diğer tüm zamanlardan daha güçlü ve daha etkili çalışmasına izin verir.

140204185651_1_900x600.jpgAltın Dakikayı nasıl hesaplarsınız?

Bu büyülü zaman, hem ay hem de söz konusu belirli güne dayanır. Bu daha sonra saat ve dakika cinsinden saate uygulanır. Örneğin, 12 Nisan’da Altın dakika 12:04 de gerçekleşecektir. Her gün iki ayrı anda meydana gelen bu, 12 Nisan’da Altın dakikanın 12:04 ve 12:04 PM olacağı anlamına geliyor.

Ayın 25’ten 31’ine kadar olan tarihler için tarihi ters sırada uygulayacağız. Örneğin, 26 Haziran’da Altın dakikası 6:26 da gerçekleşecektir.

Unutmayın, bu durum sadece bir seferde 60 saniyede gerçekleşir ve çok güçlüdür. Bu odaklanmış enerjiyi  herhangi bir şeye harcamak istemezsiniz. Ancak, özel kişisel bir arzunuz varsa, kalbinizin ve ruhunuzun tam özveri ile Evren’e bunun sizin için ne kadar önemli olduğunu gösterip, tekrar tekrar istediğiniz şeyi tekrarlayın.

Her gün, Altın Dakika boyunca bu doğrulamayı tekrarlayın ve arzularınızın gözünüzün önünde gerçekleşeceğine şahit olun.