BİR MANDALA SEÇİN VE KARAKTERİNİZİN GÜÇLÜ YÖNÜNÜ KEŞFEDİN

BIR-MANDALA-SECIN-VE-KARAKTERINIZIN-GUCLU-YONUNU-KESFEDIN.png

Mandalalar, bir insanın içindeki dünyanın belirli bir durumunu yansıtır.Kişinin kişiliğini ve daha iyi bir insan olmayı öğrenmesine yardımcı olurlar.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

BİR MANDALA SEÇİN VE KARAKTERİNİZİN GÜÇLÜ YÖNÜNÜ KEŞFEDİN

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Mandalayı Seçtiyseniz Ahlaklı ve Cömert Bir İnsansınız

  Daha iyi olmaya çalışıyorsunuz, büyük hırslarınız ve standartlarınız var. İnsanların sizinle anlaşması zor olabilir, ama sizi için, kendinizle anlaşmak daha da zor. Çok çalışıyorsunuz, ama kendi iyiliğin için değil. Çalışıyorsunuz çünkü dünyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsunuz. Zarar vermediğiniz sürece seviyorsunuz. Ve sonrasında sevmeyi bırakmıyorsunuz. Yaptığınız her şeyi çok az insan takdir edebilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Mandalayı Seçtiyseniz Sadık ve Samimi Bir İnsansınız

  Asla size en yakın olanlara ihanet edemezsiniz ve onların da kendiniz gibi sadık olmalarını istersiniz. Herkesin eylemlerinden ve davranışlarından sorumlu olduğuna inanıyorsunuz ve size karşı iyi ya da kötü tutumlara karşı kayıtsız kalmıyorsunuz. İyi niyetli ve doğuştan gelen çekiciliğiniz sayesinde kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Mandalayı Seçtiyseniz Asil Ve Duyarlı Bir İnsansınız

  İnsanlarla kolayca ilişki kurabilirsiniz. Çok arkadaşınız var ve hayatınızı daha iyi  yaşamayı seviyorsunuz. Sıcak ve parlak bir auraya sahipsiniz. İnsanlar sizin yanınızdayken kendilerini rahat hissederler. Her gün kendinizi nasıl geliştireceğinizi düşünüyorsunuz. İlginç, derin ve eşsiz olmak istiyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Mandalayı Seçtiyseniz Güvenilir ve Kontrollü Birisiniz

  Çok bağımsız bir kişiliğiniz var. Sloganınız “kendin yap”. Sadece kendinize güveniyorsunuz. Kendi ruhunuzu ve sevdiklerinizin gücünü nasıl koruyacağınızı biliyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve gitmekten  korkmuyorsunuz. Başkalarından ihtiyaç duyduğunuz tek şey, size karşı dürüst olmalarıdır. Siz her zaman gerçeğe hazırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Mandalayı Seçtiyseniz Bağımsız ve Cesur Bir İnsansınız

  Birisi gerçekten bir şey istediğinde, sadece kendi yeteneklerinize dayanarak bunu başarabileceğinize inanırsınız. Hedeflerinizden nadiren vazgeçiyorsunuz ve hayallerinizin çoğunu gerçeğe dönüştürdüklerini söyleyebilen birkaç kişi arasındasınız. Aşık olduğunuzda genellikle baskın tarafsınız bağımsızlığınız ve özgürlüğünüzü asla bırakmıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın