Kişiliğinizin İlginç Bir Bölümünü Ortaya Çıkarmak İçin Bir Düş Kapanı Seçin

popoo-1.jpg

Yüzyıllar boyunca, Kızılderililer rüya yakalayıcılarını kabusları önlemek ve sadece iyi rüyaların alınmasını sağlama aracı olarak kullanıyorlar.

Rüya yakalayıcılar, her biri, sahibi hakkında bir şeyler söyleyen her şekil, boyut ve tasarımda gelir. Bugün, rüya yakalayıcıların gücünü kullanalım ve  favorileri seçiminizi kişiliğiniz hakkında neler söylediğini görelim!

 1. Bir Düş Kapanı Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kişiliğinizin İlginç Bir Bölümünü Ortaya Çıkarmak İçin Bir Düş Kapanı Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Düş Kapanını Seçtiniz

  Bu rüya yakalayıcıyı seçtiyseniz, güvenilir ve gerçek bir arkadaşsınız. Onları iyi tanımak için körü körüne güvenmek çok kolay. Buna karşılık, başkalarının da koşulsuz olarak size güvenmesini beklersiniz.

  Bazen duygularınız, özellikle de bir şey rutininizi bozduğunda daha iyi olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Düş Kapanını Seçtiniz

  Bu rüya yakalayıcısı masumiyet ve saflığı ifade eder. Hayatınızda nefreti barındırmayı çok sevmiyorsunuz, çok sevdiğiniz şeylere ve insanlara odaklanmayı tercih ediyorsunuz.

  İşler yanlış gittiğinde, uyum ve mükemmeliyet için olan yakınlığınız nedeniyle kendinizi izole etmeye eğilimlisiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Düş Kapanını Seçtiniz

  Sen iyimser bir dışsalsın. İnsanları çok derinden yargılamadan kabul etmeyi çok kolay buluyorsun. Aynı zamanda, başkaları tarafından yargılanmaktan korkuyorsunuz ve kararlarınızı bu düşünceyle planlamak için çok fazla zaman harcıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Düş Kapanını Seçtiniz

  Çok destekleyici, duyarlı, merhametli ve her zaman başkalarına yardım etmeyi seven birisisiniz. Bununla birlikte, duyarlılığınızın bir sonucu olarak, başkalarının sözleri ve eylemleri, sizi muhtemelen daha fazla incitmeye eğilimlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Düş Kapanını Seçtiniz

  5. Rüya yakalayıcısını seçtiyseniz, bağımsız, inatçı ve özgür ruhlu birisiniz. Bir şey hakkında fikrinizi hazırladıktan sonra, o fikirden asla vazgeçmezsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın