Bir Orkide Seçin Ve Kişiliğinizin Gizli Özelliklerini Keşfedin

Orkide, özel bir çekiciliğe, eşsiz güzelliğe sahip, estetik olarak öyle mükemmel bir çiçektir ki, incelik, zarafet, uyum ve her şeyden önce tutku, duygusallık ve sevginin sembolüdür.

Çiçeklerin diline göre orkide, alınan ve karşılık verilen aşk için minnettarlığı sembolize eder.

Bugün sizler için hazırladığımız testte, orkideler kişiliğinizin bilmediğiniz özelliklerini ortaya çıkaracak. Aşağıdaki resimde gösterilen orkidelerden birini seçin ve seçiminizin ne anlama geldiğini öğrenin.

Bir Orkide Seçin

Bir Orkide Seçin Ve Kişiliğinizin Gizli Özelliklerini Keşfedin
1.Orkideyi Seçin
Bu orkidenin seçimi, güçlü ve bağımsız geçmişinize karşı, derin ve hassas bir ruha sahip nazik ve savunmasız bir doğanın gizlendiği anlamına gelir. Zaman zaman kendinizi zayıf hissettiğiniz için bir partnere ihtiyacınız var.
2.Orkideyi Seçin
Bu orkide, bir sorunla karşılaşıldığında yaklaşılacak bir kişi olduğunuz anlamına gelir. Başkalarına güç ve inanç veren bir kişisiniz. Başkalarını en karanlık günlerinde bile gülümsetebilirsiniz. Ama zaman zaman kendinizi yalnız hissedersiniz. Sizinle ilgilenecek, destekleyecek ve cesaretlendirecek birine ihtiyacınız var.
3.Orkideyi Seçin
Bu çiçeğin seçimi hassasiyet, kırılganlık, sempati, özen, çevrenizdeki insanların endişelerini ve sevinçlerini aktarma yeteneğinden bahsediyor. Ama aynı zamanda başka bir şeyden de bahsediyor - özellikle de sık sık kendinizi ihmal ettiğinizi ve gerçek değerinizi unuttuğunuzu. Kendinizi küçümseme ve şüphe etme eğilimindesiniz. Seçiminiz aynaya bakmanın, kim olduğunuzu ve ne kadar güzel olduğunuzu hatırlamanın tam zamanının geldiğini söylüyor
4.Orkideyi Seçin
Bu orkide, yakın çevrenizde her zaman ilgi odağı olduğunuzu gösterir. Herkesin sevdiği ve takip ettiği bir kişisiniz. Güçlü karizması ve güçlü etkisi olan bir kişisiniz. Ancak yüzeyin altında insanlar arasındaki yalnızlığın acısını bilen bir insan yatıyor. Başkalarını anlıyorsunuz ve genellikle yanlış anlaşıldığınızı hissediyorsunuz
5.Orkideyi Seçin
Bu çiçeği seçmek, ileriyi planlamayı sevdiğinizin bir işaretidir. Geleceği hayal etmeyi ve bunun için planlar yapmayı seviyorsunuz. Ama gerçek şu ki, şimdiki anda kalmak ve onu deneyimlemek için bir yetersizlik var. Çünkü idealist ve mükemmeliyetçisiniz. Hiçbir şey mükemmel değildir. Bunu unutuyorsunuz ve bir şeyi planlarken, genellikle ideal bir gelecek yaratmaya çalışıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey kendinizi şimdiki zamana kaptırmak. Çünkü hayatınızı yoluna sokmak için ihtiyacınız olan şey tam da bu.
6.Orkideyi Seçin
Seçiminiz, zorlukları seven, sorumluluktan korkmayan, geleceğe yönelik bir vizyona sahip ve aynı zamanda fikirlerini hayata geçirmek için inanılmaz bir potansiyele sahip olduğunuz anlamına gelir. Ama aynı zamanda her şeyle kendi başınıza uğraşmaya alışkın ve yardım istemekten hoşlanmayan bir kişi olduğunuz anlamına da gelir. Birine ulaşmakta özgür olmalısınız. Çünkü gerçekten düşündüğümüz şey bu - kendimize yardım etmek. Bunda yanlış bir şey yok, utanç verici bir şey yok. Tam tersine bizi güçlü yapan şey budur.