Doğum Saatine Göre Karakter Analizi


clock-2535061_1920-1.jpg

00:00-02:00

Alışkın olduğunuz sosyal ortamlarda kendinizi daha çok güvende, rahat ve özgüvenli hissediyorsunuz. Bu yüzden ilk girdiğiniz ortamlarda mesafelisiniz. Aile bir numaralı önceliğiniz arasında.

 

02:00-04:00

Meraklı, yorulmak bilmeyen biri olarak keşfetmeyi çok seviyorsunuz. Kuvvetli iletişime sahip entelektüel bir kişiliğiniz var. Seyahat etmeyi, okumayı, yazmayı ve spor yapmayı seviyorsunuz. Etrafınızda güvenilir kişiliğinizle biliniyorsunuz.

 

04:00-06:00

Kendinizi savunmayı bilen, mevcut kaynak ve imkanlarını koruyan, geleceği düşünen, yardım etmeyi seven ve paylaşmanın önemini bilen bir kişiliğiniz var. İnatçı romantiklerdensiniz diyebiliriz.

 

06:00-08:00

Biraz fazla buyurgan lider bir kişiliğiniz var. Önemsenmekten ve övülmekten hoşlanıyorsunuz. Bu nedenle kendinizden beklentileriniz büyük.

 

08:00-12:00

Sosyal bir yapınız var. Sürekli dışarda vakit geçirmek istiyorsunuz. Oyunculuk yeteneğiniz oldukça yüksek, insanları bir araya getirerek kaynaştırmayı iyi biliyorsunuz. Sürekli eğlenceli zaman geçirme peşindesiniz.

 

12:00-14:00

Her şeyi yapabileceğinizi düşünen hırslı bir yapıya sahipsiniz. Başarıyorsunuz da, ancak beklediğiniz takdiri alamadığınız zaman çok mutsuz oluyorsunuz. Bu nedenle özel hayatınızda dikkatli olun.

 

14:00-16:00

Maceracı ve aktif birisiniz. hayat tarzınız ve içgüdüleriniz durağanlığı reddediyor. Kendinizi sürekli geliştirme çabasında, en zorlu felsefi sorulara cevap bulma arayışındasınız.

 

16:00-18:00

Enerjik ve pozitif birisiniz. Hiçbir şeyi cepte görmeyen, duygularını fazla paylaşmayan birisiniz. Aşkta ilk önceliğiniz ise güven.

 

18:00-20:00

Empatiyi seven birisiniz ve bunu sürekli yapıyorsunuz. Asilikten ve çok sorudan hoşlanmıyorsunuz. Hayatın getirdiklerinden fazlasında gözünüz yok.

 

20:00-22:00

İyi bir oyuncusunuz. Yardın ederek mutlu etmeyi seven bir kişiliğiniz var. Takdir edilmek ruhunuz okşuyor. Hata yapmayı sevmeyen bir mükemmeliyetçisiniz.

 

22:00-24:00

Ne hissettiğinizi ve kim olduğunuzu iyi biliyorsunuz. Yaratıcılığa önem veren, dikkat çekmek isteyen, neşe ve enerji sahibi birisiniz. Emelleriniz için limitlerinizi sürekli zorluyorsunuz.

Doğum Saatine Göre Karakter Analizi

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı