Anahtar Seçimin Bilinçaltının Gizli Korkularını Ortaya Çıkaracaktır.

Herkesin fobileri ve korkuları vardır. Belki de toplum tarafından tanınmamış, hafife alınmış veya fark edilmemiş hissetmek istemezsin. Bilinçaltı zihnin tüm korkularını barındırır.

Belki de ana korkun, kendi yeteneklerine güvenmemek ve gerçek duygularını gösterme korkusudur? Seçeceğin anahtar bilinçaltında gizlenen korkuları ortaya çıkaracaktır.

Bir Anahtar Seç

Anahtar Seçimin Bilinçaltının Gizli Korkularını Ortaya Çıkaracaktır.
1.Anahtarı Seçtin
İçsel korkun, durumu kontrol etme fırsatlarının olmamasıdır. Bu hayatın tüm yönleri için geçerlidir. Belki de bu kişisel ilişkiler, finansal refah veya iş başarısı ile ilgili bir durumdur. Başarısızlıklarında büyük bir korku var. Kendini önemli hissetmek ve toplumda daha güvenli hissetmek için durumu kontrol etmeye çalışırsın. Başkalarının olaylarını ve eylemlerini kontrol etme arzusu, kendini yeri doldurulamaz ve güçlü bir insan gibi hissetmeni sağlar. Bununla birlikte, bir kişinin sahip olduğu güç ne kadar fazla olursa, omuzlarına o kadar fazla sorumluluk düştüğünü unutmamalısın. Başkalarının eylemleri için sorumluluk almaya hazır mısın? Bu korku, güçten çok zayıflık kategorisine giriyor.
2.Anahtarı Seçtin
Seçimin, diğer insanlar için ne kadar önemli olduğun konusunda çok hassas olduğunu gösteriyor. Sen halka açık bir insansın. Hafife alınmaktan, fark edilmemekten ve tanınmamaktan korkuyorsun. Güvensizliğin, sevilmediğini, haksız yere unutulduğunu, çalışman için yeterince ödüllendirilmediğini hissettiğin durumlarda ortaya çıkar. Bu tür durumlar seni tam bir sinir yorgunluğuna götürebilir, kendine çekilirsin ve üzülürsün.
3.Anahtarı Seçtin
Seçimin, herkesin önünde aşağılanmaktan korktuğunu gösterir. Eleştiriyi dinlemek senin için çok zor. Bir konuda yanılabileceğini ya da en iyisi olamayacağını kabul etmeye hazır değilsin, her zaman yerinde kalıyorsun. Topluluk önünde konuşmaktan korkuyorsun, doğru şekilde takdir edilmeyeceğinden korkuyorsun. Mali durumuna uymayan şeyler satın alırsın, kredi alırsın, böylece gerçekte olduğundan daha havalı olmaya çalışırsın. Bir ilişkide, bu tür insanlar bilinçsiz de olsa sevdiklerini küçük düşürürler. Kendileri için bir statü mesleği seçerler ve benlik saygısının artmasına katkıda bulunurlar.
4.Anahtarı Seçtin
Seçimin, eleştiriye karşı çok hassas olduğunu gösterir. İşin için beklediğin notu almazsan kendini çok kötü hissedersin. Sana yapılan herhangi bir eleştiriyi çok acı bir şekilde algılamayı, muhatabın sözlerini saatlerce düşünerek, onlarda gizli bir anlam arayarak, değerli bir cevap bulmaya çalışırsın. Herhangi bir eleştiri seni korkutur. Eleştiriye iki şekilde tepki verirsin: ya derhal eleştirmenle savaşa girersin ve ona kendisinin bu kadar iyi olmaktan uzak olduğunu kanıtlarsın ya da tenha bir yer bulup acı gözyaşları dökersin.
5.Anahtarı Seçtin
Seçimin duygularını açıkça göstermekten korktuğunu gösterir. Bu seni biraz mesafeli yapar, ancak gergin bir durumda savunmasızlığını gösterir ve aşırı duygusal hale gelirsin. Duygular söz konusu olduğunda güvensizlik, korku ve acı yaşarsın, ancak bunları açıkça ifade etmekten korkarsın.

Share your Results: