Cam Bir Kavanoza Sarımsak ve Defne Yaprağı Koyarsanız Hayatınıza Bol Şans ve Bereket Getireceksiniz

12-1.jpg

Dünyanın enerjilerle hareket ettiğini biliyor muydunuz? Kuşkusuz, ama aynı zamanda, bu enerjilerin her zaman olumlu olduğuna bize ve ailemize refah ve bolluk getireceğine dair bize yardımcı olabilecek bazı dış etkenler vardır, elbette bu durum bizim hayattaki tutumumuza  bağlıdır.

Bugün, çok yararlı olacak bir ritüel paylaşmak istiyoruz, bunu yapmak çok kolay ve ihtiyacınız olan malzemeler evde değil ise, kolayca ve uygun bir fiyata elde edebiliyorsunuz.

Sizin şansınızı korumak ve ailenizin tüm üyeleri için kesinlikle çok faydalı olacak bu küçük ritüeli yapmak için uygulamayı adım adım takip edin.

Bu ritüeli yapmak için, aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

Malzemeler:
Küçük bir cam şişe ve mantar tıpa
Soyulmuş ve yıkanmış 7 Diş Sarımsak
Yıkanmış 7 adet Defne Yaprağı
Maden Suyu
Kırmızı Kurdele

Bu büyülü ritüeli nasıl gerçekleştireceğimizi adım adım açıklayacağız:

Yapılması gereken ilk şey cam kavanozuna maden suyunu boşaltmak, bunu yaparken aynı zamanda sarımsak ve defne yapraklarını da eklemeye devam edelim.

Şişenin mantarla iyice kapatıldığından emin olun ve sonra hafifçe çalkalayın, yapmanız gereken en son şey kırmızı kurdeleyi şişenin üzerine yerleştirerek bir ilmek oluşturmak.

Tüm adımlar tamamlandıktan sonra, bu hazırlığı evinizdeki en sevdiğiniz yere yerleştirin, evinizde pozitif enerjilerin iyi haberlerle ve aile üyelerinizin her biri için ne kadar başarı ile dolu olduğunu fark etmeye başlayacaksınız.

Bu, faydalanmamız gereken fırsatların sonsuzluğuyla dolu bol şans ve bereket getiren güçlü bir ritüel.