Bir Lamba Seçin Ve Sihirli Mesajınızı Alın

Olumlu bir zihniyete sahip insanlar, yaşamda olumlu yönler görürler ve her zaman mutluluk, sağlık ve başarı beklerler. Bu insanlar, karşılaşabilecekleri her türlü engel ve zorluğun üstesinden gelebileceklerinden eminler.

Hayatınızda pozitif düşüncenin gücünden yararlanmak için, sadece farkında olmaktan veya inanmaktan fazlasını yapmalısınız. Yaptığınız her şeyde pozitif düşünme pozisyonuna bağlı kalmalısınız.

Şimdi lambaların her birine bir göz atın ve en beğendiğiniz birini seçin

Bir Lamba Seçin

Bir Lamba Seçin Ve Sihirli Mesajınızı Alın
1. Mor Lambayı Seçtiniz
Mor, enerjinizi ve titreşiminizi ateşlemek gibidir.Enerjinizin düştüğünü hissederseniz, kendinize güvenmezsiniz, mor aurik alanınızı artırabilir ve alanınızı enerjinizle doğru şekilde doldurmanıza yardımcı olabilir.
2. Beyaz Lambayı Seçtiniz
Beyaz, ay enerjisini yansıtır ve ruhunuzun daha yüksek bir frekansta titreşmesine yardımcı olur. Size mutlak bir saflık ve amaç duygusu verir. Bu renk, sakin meditasyon ve kendini yansıtmak için harikadır.
3. Mavi Lambayı Seçtiniz
Mavi, psişik yetenekler için güçlü bir renktir. Bu, alanınızın titreşim seviyesini yükseltir ve ruh halinizi dengelemeye yardımcı olabilir. Yaralıysanız, mavi iyileşme için iyileştirici bir atmosfer yaratabilir.
4. Yeşil Lambayı Seçtiniz
Yeşil renk en çok kalp çakrasıyla ilişkilidir. Kalp ve doğa ile özdeşleşen çok gerçekçi bir renktir. Dünyadan veya genel olarak yaşamdan koptuğunuzu hissettiğinizde hayatınıza eklemek için mükemmel bir renktir.
5. Sarı Lambayı Seçtiniz
Sarı; iletişim, sakinlik ve düşünme ile ilişkilidir. Hızlıca öğrenmeye veya zengin olmaya çalıştığınız zamanlar için harika bir renktir.
6. Kırmızı Lambayı Seçtiniz
Kırmızı, tutku, ateş ve cesarete ihtiyaç duyduğunuzda hayatınıza eklemek için harika bir renktir. Geçiş ve değişim anları için mükemmeldir.İlham almanın, hayatta olmanın ve hayatınızda size yakın insanların olmasını sağlamanın anahtarıdır.