Bir Düş Kapanı Seç Ve Kendin Hakkında Daha Fazla Bilgi Edin

Rüya yakalayıcıları, genellikle çocukların kabuslarından korunmak için tılsım olarak kullanılır. Yatağın üzerinde asılı kaldığında, şafak ışığının ilk ışını ağlarındaki tüm düşünceleri ve hayalleri yakalar. Tek yapman gereken bu rüya tuzaklarına bakmak ve sana en çok hitap edeni seçmek. Cevabın kişiliğin hakkında ilginç bir şey ortaya çıkaracak.

Bir Düş Kapanı Seç

Bir Düş Kapanı Seç Ve Kendin Hakkında Daha Fazla Bilgi Edin
1.Düş Kapanını Seçtin
Muhafazakar, sorumlu ve sadık bir insansın. Çok kolay güvenmiyorsun ama arkadaşların için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsın. Dürtüsel bir insan değilsin, her zaman konuşmadan önce düşünürsün. Önemli kararlar alırken asla acele etmezsin. Dürüst ve açıksın. Sorumluluklarını çok ciddiye alıyorsun.Genel olarak sakin bir insansın, nadiren kafan karışır. Şefkatli ve başkalarının ihtiyaçlarına karşı çok hassassın. Çok arkadaş canlısı ve sosyal olsan da, kesinlikle en iyi arkadaşlarını tercih ediyorsun.Yardım etmeyi seviyorsun ve faydalı hissediyorsun ama öğrenmen gereken en iyi ders kendini nasıl seveceğindir ve her zaman başkalarının ihtiyaçlarını ön planda tutmamalısın, kendini düşünmelisin. Konfor alanından çıkmaktan hoşlanmıyorsun ve güvenli oynamayı seçiyorsun.
2.Düş Kapanını Seçtin
Çok gelişmiş bir adalet duygun var, başkalarına yardım etmeyi, onları cesaretlendirmeyi, onlara rahatlık ve umut vermeyi seviyorsun. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek istiyorsun. İçinde salıvermen gereken çok sayıda yaratıcı enerji var. İnsanlar seni gittiğin her yere neşe getiren çok nazik ve sevecen biri olarak algılıyor.Çok temiz bir ruhun var ve etrafındaki herkesin mutlu olmasını istiyorsun. Ancak bazen kendinle ilgili şüphelerin olur ve kolay karar vermen zorlaşır.
3.Düş Kapanını Seçtin
Çok sıcak, ışıltılı, pozitif ve neşeli bir insansın. Herkese karşı arkadaş canlısısın, iyi bir kalbin var ve çatışmayı sevmiyorsun, ama kesinlikle kendin için ayağa kalkabilirsin. Hırs ve kararlılıktan yoksunsun, ancak kurallara uymayı seviyorsun, seni hedeflerine ulaştıran yöntemlerden dolayı agresif değilsin. Yalnızlığı sevmiyorsun. Eğlenmeyi seviyorsun ve çok sosyalsin. Başkalarını neşelendirebilirsin ve çoğu zaman partinin canısın. Birçok insan bunun için sana hayran.
4.Düş Kapanını Seçtin
Hassas, şefkatli ve anlayışlı bir insansın. Kendini düşünmeden önce başkalarını düşünüyorsun. İhtiyaç duyulmayı seviyorsun, bu yüzden birçok insan senden ve iyi niyetinden faydalanıyor. Zengin bir ruhun ve iyi bir kalbin var, bu yüzden senin hakkında yaptıkları saldırgan yorumlar seni çok incitiyor, bunu çok gururlu olduğun için göstermesen bile.Seni tanıyanlar çekiciliğine, nezaketine ve sürekli enerjine çekilir. Ancak içine kapanıksın ve bazen oldukça utangaç görünüyorsun ama rahatladığında çevrenin ruhu haline gelebiliyorsun.Yalnız olmayı ve yaratıcı olmayı seviyorsun. Çok zengin bir hayal gücün var ve sık sık geleceği hayal ediyorsun.
5.Düş Kapanını Seçtin
Güç ve prestij senin için önemlidir. Her şeyi kontrol altında tutmayı seven bağımsız, güçlü ve kararlı bir insansın. Pek çok insan, özellikle duygusal olmadığını söyler, ancak öz-sevgi yayarsın. Bu genellikle belirsizliğini gizlediğin bir cephedir. Başkalarının sana yol açabileceği acılardan kendini korumak için genellikle kalbinin etrafına duvarlar örersin. Duygularının çoğunu bastırırsın ve nadiren ne kadar hassas ve nazik olduğunu gösterirsin.

Share your Results: