Bir Melek Kanadı Seçin ve Başmeleklerden Size Gelen Mesajın Anlamını İyi Okuyun!!!

angel-1.jpg

Başmelekler, yüzyıllardır dikkatimizi çeken çok güçlü ruhsal varlıklar olarak kabul edilir. Örneğin ‘arch’, Yunanca yönetici veya şef anlamına gelir. Dini metinler, meleklerin hiyerarşisinde yüksek düzeyde varlıklar olarak baş melekleri ifade eder.

Hepimizin yolculuğu boyunca yardım eden fiziksel ve fiziksel olmayan yardımcıları vardır. Bu yardımcıların bazıları arkadaş, aile, danışmanlar, iş arkadaşları, ruh rehberleri, sevilen kişiler ve meleklerdir.

Şimdi bir melek kanadı seçerek Başmeleklerimizin bize iletmiş olduğu mesajları okuyalım ve arkadaşlarımızla paylaşalım…

 1. Bir Melek Kanadı Seçin

Bir Melek Kanadı Seçin ve Başmeleklerden Size Gelen Mesajın Anlamını İyi Okuyun!!!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Başmelek Raphael

  1. Başmelek Raphael şifacıdır ve başkalarının iyileşmesiyle ve iyileşmeye ihtiyacı olanlarla birlikte çalışanlara yardımcı olur. Ayrıca sık sık seyahat edenleri de korur. 

  Raphael ile ilgili renkler leylak rengi ve sarıdır. Onunla bağlantı kurmak için anason ve lavanta kullanın ve kullanın. 

  Archangel Raphael - Size sağlık ve sevgi mesajı getiriyor.

  Başmelek Raphael size,fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığın sırrının, geçmişten pişmanlık duymadan, gelecek için kaygı duymadan yaşamakta,hayali problemlerden kaçınarak tam ve yoğun bir şekilde şu anla bağlantı kurmakta olduğunu hatırlatır.hayatın olduğu yer. 

  Bugün için davetiniz kendinizi gereksiz yüklerden, sağlıklı olmayan her şeyden ve ileriye ilerlemenizi engelleyen durumlardan kurtarmaktır. Bu, hayatınızı ve mutluluğunuzu geliştirmek için iyi bir yoldur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Başmelek Michael

  Başmelek Michael koruyucudur. Karanlıkla savaşır ve hizmet alanında çalışan insanları korur. Ayrıca geçiş ve büyüme zamanlarında size yardımcı olur. 

  Renkleri kırmızı ve altındır. Başmelek Michael ile bağlantı kurmak için buhur sakızı kullanın.

  Başmelek Michael - Size güç ve koruma mesajı getiriyor.

  Son birkaç gün içinde bir noktada kendinizi yalnız hissettiğinizi veya insanların sizi tam olarak anlayamadığını düşünebilirsiniz. Bugün baş melek senin asla yalnız olmadığını ve her üzüntü için bir neşe olduğunu, her rüya için bir hedef ve her savaş için bir zafer olduğunu söylemek için burada.

  Meydan okuma ve bağlılığınız ilerlemektir ve bazen neşe kaybedebilirsiniz, inancınızı asla kaybetmeyin, çünkü daha iyi günler sizin için çok daha yakında...

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Başmelek Gabriel

  Başmelek Gabriel, ruhun koruyucusu olarak bilinir. Çocuklarla, doğumlarla, iletişim ve yaratıcı yazma çabalarıyla ve başkalarına danışanlarla çalışır.

  Renkleri mavi ve turuncudur. Başmelek Gabriel ile bağlantı kurmak için yasemin kullanın.

  Başmelek Gabriel - Size bir Değişim mesajı getiriyor.

  Başmelek Gabriel, üzüntünün asla sonsuz olmadığını, kötü günlerin geçtiğini ve iyi olanların her zaman geleceğini açıklamak için size geliyor.

  Mutlak bir şey yok. Her şey değişir, her şey evrilir, her şey dönüşür. Bu nedenle, asıl sorumluluğunuz, kendinizi yaşamınızda güçlendirmek, kendinizi özlem ve coşkuyla doldurmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize ve tüm geçmiş deneyimlerinizi neşeye dönüştürmenize izin verecek enerjiyle kendinizi yeniden doldurmaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Başmelek Uriel

  Başmelek Uriel, atalarımızla bağlantı kurmamıza, barış ve adalet getirmemize yardımcı olur, zihinsel berraklığa ve zorluklarımıza çözüm bulmaya yardımcı olur.

  Renkleri kahverengi ve yeşildir. Başmelek Uriel ile bağlantı kurmak için papatya ve sandal ağacı kullanın.

  Başmelek Uriel - Size bir refah mesajı getiriyor.

  Başmelek Uriel size bolluk dolu bir dünyada yaşadığınızı göstermek için geliyor.Kendinizi her şeye layık biri olarak görmelisiniz.

  İnançlarınız gerçeğinizi inşa eder, kollarınızla açık bir şekilde kabul edin, iyi olan herşeyi hak ettiğinizi  evrenin ve temsilcilerinin size vermek istediği her şeyi şükranla karşılamaya hazır olduğunuzu onaylayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın