Bardağı Tutma Şeklin Seni Oldukça Doğru Bir Şekilde Tanımlayabilir

Şaşırtıcı ama gerçek! Daha önce her zamanki hareketine hiç dikkat etmemiş olsan bile, bardağı tutma şeklin benzersiz kişiliğini çok doğru bir şekilde tanımlayabilir.

Resimde 4 şekil var ve her birinde bardağı elinde tutmanın farklı yollarını görüyorsun. Peki sen bardağı hangi şekilde tutuyorsun?

Bardağı Tutuş Şeklini Seç

Bardağı Tutma Şeklin Seni Oldukça Doğru Bir Şekilde Tanımlayabilir
1.Şekli Seçtin
Kişisel ilişkilerinde biraz pasifsin ve konuştuğundan daha çok dinliyorsun, bu nedenle genellikle sessiz ve kapalı bir insan olarak kabul ediliyorsun. Bununla birlikte, yavaş yavaş uygulamaya koymaktan çekinmeyeceğin ilginç ve heyecan verici fikirler sürekli olarak kafanda dolaşmaktadır.Net bir hedefin olduğunda, ona ulaşmak için yorulmadan çalışacak ve asla pes etmeyeceksin. Korkaklık ve tembellik kesinlikle senin niteliklerin değil. Yakınındaki insanlar ne kadar ısrarcı ve inatçı olduğunu biliyor ve bunun için sana son derece saygı duyuyorlar.
2.Şekli Seçtin
Başkalarıyla çatışmalardan nefret edersin, bu yüzden kimseyi suçlamazsın, eleştirmezsin ve dahası gereksiz bilgi ve söylentileri yaymazsın. Ayrıca, konuşmaktan hoşlanan, yeni yerlere ve durumlara kolayca uyum sağlayan, diğer insanların zayıf ve kusurlarına göz yummayı tercih eden birisin. Bununla birlikte, sorunlarını kendine saklama eğilimindesin, çünkü sevdiklerinin endişe duymasını istemiyorsun.
3.Şekli Seçtin
Çoğu zaman, birçok konuda başka birinin fikrinden önemli ölçüde etkilenirsin. Bununla birlikte, oldukça açık sözlüsün ve neyi sevip neyi sevmediğini nasıl reddedeceğini veya açıkça ifade edeceğini biliyorsun. Biri veya bir şey seni gerçekten rahatsız ediyorsa, o nesneden en kısa sürede kurtulacaksın. Cesur ve kararlı davranabilirsin ve bu kalite sayesinde çevrende oldukça popülersin. Arkadaşların genellikle tavsiye için sana gelir.
4.Şekli Seçtin
Düşüncesiz ifadelerin ve eylemlerinle birisini incitebileceğin düşüncesinden bile nefret ediyorsun. Her şeyden önce, başkalarını düşünüyorsun ve adil bir insan olmak ve başkalarıyla harika ilişkiler sürdürmek istiyorsun. Dezavantajın, herkes için iyi olmaya çalışman ve bu nedenle bazen biraz samimiyetsiz görünen aşırı iltifatlara başvurmandır.

Share your Results: