Resimde Gördüğün İlk Şey Altıncı Hissini Açmana Yardımcı Olacak


Psikologlar, kesinlikle tüm insanların altıncı hissi olduğunu söylüyorlar. Bazılarında iyi gelişmiş, bazılarında ise değil. Ancak, sezginin yardımıyla tüm insanlar dünyayı anlar ve deneyimler.

Sezginin bilinçaltı veya onun bir parçası olduğu bir teori var. Bu test, Yüksek Güçlerin seni nereye götürdüğünü anlamak için altıncı hissini “açmana” yardımcı olacaktır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Altıncı Hissini Açmana Yardımcı Olacak
Ay Gördün
Aya dikkat ettiysen, şu anda gevşek durumdasın demektir. İstikrar ve tutarlılığın yanı sıra gelecek için net planlardan yoksunsun. Sezgisel olarak, bunu hissediyorsun, ancak hayattaki bir şeyi değiştirmek için kararlılığa ihtiyacın var ve sadece ondan yoksunsun.
Kadın Gördün
Birine bağımlı olmaktan hoşlanmayan, özgürlüğü seven bir insansın. Dünyevi zevklere alışıksın, eğlenmeyi seviyorsun. Dikkatsizlik ve coşku seni mutlu bir insan yapar. Ama sorunlar rahatsız edici. Sorumluluklarını başkalarına devretmeye, kararlarının sorumluluğunu onlara kaydırmaya alışkınsın. Daha yüksek güçler sana psikolojik olarak olgunlaşma ihtiyacından bahseder. Daha toplanmış ve sorumlu olman gerekir.
Göz Gördün
Kendini kontrol etmekte güçlük çeken çok duygusal bir insansın. Çocukken, herhangi bir nedenle sıklıkla histeriye kapılırsın, şimdi bile olumsuz duygularını başkalarına açıkça ifade edersin. Bunun uygunsuz olabileceğini düşünme. Sezgisel olarak, büyümek, daha olgun bir insan olmak ihtiyacı hissediyorsun. Bunu yapmak için kendin üzerinde çalışman gerekir.
Gökyüzü Gördün
Doğayı seviyorsun. Ormanların, denizlerin ve dağların seni enerjiyle doldurduğunu, seni daha mutlu, daha özgür kıldığını sezgisel olarak hissediyorsun. Açık hava aktivitelerini seviyorsun. Daha yüksek güçler, güneş ışığı, rüzgarın nefesi ve kuşların cıvıltıları aracılığıyla seni zarafetleriyle doldurur. Ruhsal olarak gelişmişsin, sık sık kendini doğadayken daha mutlu olduğunu düşünürken yakalaman şaşırtıcı değil. Aynı yönde hareket etmeye devam et. Her şeyi doğru yapıyorsun.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey Altıncı Hissini Açmana Yardımcı Olacak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı