Bu Burçları Asla Küçümsemeyin! Burcunuzun Hangi Özelliğine Dikkat Etmeniz Gerektiğini Öğrenin

en-guclu-burclar-filoji-1-1.jpg

 1. 1 Koç Burcu ( Mart 21- Nisan 19)


  Şüpheniz onları daha çok hırslandıracaktır.Koçlar doğuştan düşünürler, liderler, ve yaratıcılardır. Sizin bir fikir hakkında şüphe duymanız onları kararlarından vazgeçirmeyecektir. Koç burçları kafalarına koydukları şeyi mutlaka yaparlar. Koç burçları doğuştan inatçıdırlar, bu yüzden asla insanları takmazlar veya daha çok hırslanırlar.

 2. 2 Boğa Burcu ( Nisan 20- Mayıs 21)


  Vizyon sahibidirler.

  Boğa burçları mükemmeliyetçi görünürler fakat iç dünyalarında çok yaratıcıdırlardır. Onlar çoğu zaman değişik fikirlerle gelirler veya değişik projelerin içinde yer alırlar. Boğa burçları sizi bu süreçten haberdar etmezler, size sonucu gösterirler. Bazen bu süreç çok rahat geçerken, bazen bu süreç karmaşık geçmektedir. Fakat nelerle uğraştıklarını gördüğünüz zaman düşüncelere dalmaktan kendinizi alamayacaksınız.

 3. 3 İkizler Burcu ( Mayıs 22- Haziran 21)


  Göründüğünden daha sert bir tavrı vardır.

  İkizler burcu size çok konuşkan, sosyal, yaratıcı ve komik gelebilir fakat nadir zamanlarda ortaya çıkan sert tavrıları vardır. Sevdikleri insanı ve kendilerini her zaman korurlar. Çok farklı bir adalet anlayışına sahipler, haksız oldukları halde haklı görürler kendilerini. Bu yüzden insanların en ufak hareketlerine bile duyarlıdırlar. Ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğiniz bilirler. Akıllarının bir köşesinde hep bunu saklarlar.

 4. 4 Yengeç Burcu ( Haziran 22- Temmuz 22)


  Eğer sizi sevmezse, kabusunuz olacaktır.

  Yengeçler burcu en duygusal burçtur fakat bu demek değildir ki izledikleri her hüzünlü şeye ağlarlar. Eğer sizi sevemezler çok acımazsız davranırlar ve siz bunu fark etmezsiniz. Aynı ortamdaysanız özellikle agresif davranmazlar fakat sizi görmemezlikten gelebilirler veya arkanızdan acımazsızca konuşabilirler.  Dikkatli olun.

 5. 5 Aslan Burcu ( Temmuz 23- Ağustos 22)


  En yüksek noktaya ulaşmak için tırmanır.

  Aslan burçları herkesin bildiği gibi hırslıdırlar ve ulaşmak istedikleri nokta için ellerinden gelen yaparlar. Buna rağmen öfkeli davranmazlar. Hedefleri için gerekirse kirli işlere bulaşırlar ve aldatmaktan kaçınmazlar.

 6. 6 Başak Burcu ( Ağustos 23- Eylül 22)


  Ona engel olan kimseye tahammül etmeyecektir.

  Başak burçları farklı ve sosyal kişilerdir, bu yüzden kiminle vakit geçireceklerini iyi bilirler. Herkesle iyi anlaşıyor gibi görünseler bile, başak burçları sadece belirli insanları gerçekten severler. Fakat sevmedikleri insanların yüzün seni sevmiyorum demezler. Hayal ettikleri hayatta kavuşmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Aynı zaman da insanların onlara engel olmalarını istemezler.

 7. 7 Terazi Burcu ( Eylül 23- Ekim 22)


  Hayal ettiği hayata kavuşmak için elinden geleni yapacaktır.

  Terazi burçları çok idealist oldukları için uzun bir süre sadece hayal ettikleri hayatı düşünürler. Eğer birileri terazi burçları için tembel diyorsa, bu terazi burcunun kendi hayatına odaklı olduğunu göstermektedir. Dengeye bayılırlar. Aşıkta olsalar mutlaka kariyer ve aşk hayatlarında bir denge isterler.

 8. 8 Akrep Burcu ( Ekim 23- Kasım 22)


  Sizi şaşırtacak bir karanlık tarafı vardır.

  Akrep burçları eninde sonunda bastırılmış duygularını ortaya çıkartacaktır. Burçları arasında en beklenmedik duyguları yaşayan burçtur. Güçlü fikirleri vardır ve bu yüzden sonsuza kadar yüzünde bir gülümsemeyle kalmayacaktır. Sizin gördüğünüz yüz adeta buzdağının görünen yüzü gibidir.

 9. 9 Yay Burcu ( Kasım 23- Aralık 21)


  O bir dehadır.

  Yay burçları özgür görünseler bile, aslında ayakları yere sağlam basan ve hedefleri belli olan kişilerdir. Hayallerini nasıl gerçekleştireceklerini bilemeseler bile hırslı kişilerdir. Adım atmadan önce mutlaka bir dururlar. Onların zihinlerinin arkasında hep düşünen, dönen bir çark vardır. Bu çark hayatlarının nasıl daha iyi olabileceğini çözmektedir.

 10. 10 Oğlak Burcu ( Aralık 22- Oğlak 20)


  Sizi kendisi gibi yüksek bir seviye de tutacaktır.

  Sizden muhtaç olduğu için bir şeyler beklemektedir. Bunun sebebi ise başkalarına inanıyor olmasıdır. Bir oğlak burcu mutlaka hesaba katılmalıdır. O çok düzenlidir, düşüncelidir, dikkatlidir ve işini hep en iyi şekilde yapmaktadır.O varken siz yapılan bir işte kar edemezsiniz.

 11. 11 Kova Burcu ( Oğlak 21- Şubat 18)


  Sandığınızdan daha yüce bir kalbi vardır.

  Kova burçları sanıldıkları gibi soğuk insanlar değillerdir. Bu dünya da görebileceğiniz en yüce kalpli insanlardır sadece bazen kendi hayatlarına fazla odaklanırlar. Bir kova burcunun sevgisi başka kimsenin sevgisine benzemiyor. Mutlaka sizi etkileyecektir.

 12. 12 Balık Burcu ( Şubat 19- Mart 20)


  O bir mucittir ve asla başkalarının kurallarına göre yaşamayacaktır.

  Fazlasıyla yartıcıdır ve sezgileri güçlüdür. Kovalar kendi ritimlerine göre hareket ederler. Bir şeyin nasıl olması gerektiğini düşündükleri zaman şüpheci yaklaşırlar. Onlar daha çok istedikleri hayatı yaşamak için bir şeyler yaparlar. Bir balık burcu mutlaka bulunduğu çizgiden çıkacaktır.

  Kaynak