Rehberlik Mesajınızı Almak İçin Bir Mandala Seçin

Kozmosun etkisini sadece duygusal ve ruhsal olarak değil, fiziksel olarak da hissedebiliyoruz. Bir kart seçin ve hemen şimdi rehberlik mesajınızı alın!

Bir Mandala Seçin

Rehberlik Mesajınızı Almak İçin Bir Mandala Seçin
1.Mandalayı Seçtiniz
Çok yakında zor ve sıkıcı bir durumun sonuna ulaşacaksınız. Önümüzdeki iki hafta içinde çalışmalarınızı bitirirseniz, başarılı olucaksınız.Bu süreç boyunca kendiniz ve başkaları hakkında ne öğrendiğinizi düşünmek çok önemlidir, çünkü elde edilen bilgelik gerçekten bu durumdan kurtulmanız gereken bir nedendir.
2.Mandalayı Seçtiniz
Hayatınızdaki bir veya daha fazla alan dengesizdir. Bu Mandala, uyandıktan sonra ve yatana kadar hayatınızda neler olacağını planlamanız gerektiğini önermektedir. Günlük rutininize bakarak, hayatınızın ne zaman ve ne kadar zaman boşa gittiğini görebilirsiniz. Bu şekilde, zamanınızı ve enerjinizi eşleştirebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.
3.Mandalayı Seçtiniz
Empatik yeteneğinizden dolayı, başkaları ile duygusal düzeyde iletişim kurmak, çevrenizle sağlıklı iletişim sınırlarını güçlendirmek sizin için önemlidir. Bu nedenle, ana hedefiniz şu anda başkaları ile sağlıklı sınırlar oluşturmak ve korumaktır.