Resimde Gördüğünüz İlk Hayvan Size En Büyük Sorununuzdan Bahsedecektir

Bazen ana probleminizin ne olduğunu anlamak zordur, özellikle de farklı durumlar ve düşüncelerle çevrelenmişken. Bu test size sorunlarınızı çözmede yardımcı olabilir!

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz?

Resimde Gördüğünüz İlk Hayvan Size En Büyük Sorununuzdan Bahsedecektir
1.Kaplan Gördünüz
Gördüğünüz ilk hayvan bir kaplansa, o zaman en büyük probleminiz tükenmiş olmanızdır. Siz her zaman her şeyin yolunda olmasını sağlayan enerjiyle dolu bir insansınız. Yakın çevrenizde lider olduğunuzu söyleyebiliriz her şeyin en iyisi olmasını istiyorsunuz ve düşmanınız olduğunda bile mücadele etmekten kaçmıyorsunuz.Sorun şu ki, başkalarına kendinizden çok daha fazla değer veriyorsunuz ve bir an tükenmiş olduğunuzu hissediyorsunuz. Kendinize iyi bakmak için biraz zaman harcamayın. Ve şunu unutmayın başkalarına yardım etmenin en iyi yolu, ilk etapta kendinize iyi bakmaktır!
2. Flamingo Gördünüz
Gördüğünüz ilk şey Flamingo ise, o zaman en büyük sorununuz kalbinize çok yakın olduğunuzdan her şeyi algıladığınızdır. Unutmayın, başkalarının eylemleri değil, yalnızca kendi eylemlerinizi kontrol edebilirsiniz!Bu nedenle bazen kaçmak için dayanılmaz bir arzunuz var ve artık neler olduğunu görmek istemiyorsunuz.İşte ihtiyacınız olan ipucu: korkularınızla yüzleşmenin zamanı geldi!Hayır, bu kolay değil. Hayır, her şeyin iyi olacağından emin olamazsın. Ancak gerçek şu ki, emin olabileceğiniz bir şey var: her şey yoluna girecek, buna katılıp katılmamaya karar verecek olan sizsiniz. Her şeyin yoluna gireceğini düşünürseniz her şeyin arkasında gizlenen ve size güç veren gerçek güzelliği keşfedebilirsiniz!
3.Kelebekleri Gördünüz
Önce kelebekleri gördüyseniz, uçmak için alana ihtiyaç duyan özgür bir ruhunuz var. Ancak gerçek şu ki, bu alanı sık sık bulamazsınız. Hayat devam ediyor ve» gerçek dünya " sizi tüketiyor. Ayrıca, hassas doğanız nedeniyle çevrenizdeki her şey size zarar verir!Bu noktada umutsuzluk hissediyorsunuz. Bu yüzden ileriye taşınmak istemiyorsunuz.Eğer bir cevap gerekiyorsa, içinize bakmak gerekir. Ancak bu sadece kelimelerle değil: aslında, tekrar uçmanıza yardımcı olacak bir şeyle bağlantı kurmanız gerekiyor. Aradığınız umut, sizi güldüren şey için mutlu olmanızı sağlayan bir şeydir!