Seçtiğiniz Elmas İlişkinizde Neler Olup Bittiğini Ortaya Çıkaracak

Bir kişiye ideal bir partneri nasıl gördüğü sorulduğunda, genellikle görünüşünün ve tavrının belirsiz bir tanımıyla cevap verir.

Ancak ideal erkek veya ideal kadın olmadığını söylemek güvenlidir. Ve bunu anladıktan sonra, ilişkinizde kesinlikle istemediklerinize daha fazla odaklanabilirsiniz.

Bu ilginç testi yaparak, ilişkinizde neyin kesintiye neden olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Teste başlamadan önce birkaç dakika gevşemeye çalışın ve hiçbir şey düşünmeyin. Gözlerinizi kapatın ve nefesinize konsantre olun.

Daha sonra, gözlerinizi açın, resme dikkatlice bakın ve sizi kendine en çok çeken bir elması seçin.

Bir Elmas Seçin

Seçtiğiniz Elmas İlişkinizde Neler Olup Bittiğini Ortaya Çıkaracak
1.Elması Seçtiniz
Bu elmas, karakterinizin gücüne ve dürüstlüğünüze tanıklık ediyor. Siz çalışkan bir insansınız ve cömertliğiniz ana karakter özelliğinizdir.Bu nedenle, çabalarınızın uygun şekilde ödüllendirilmemesinden nefret ediyorsunuz.Sizi kasıtlı olarak görmezden gelen soğuk bir partner, sizi mutlak öfkeye sürükler.Partneriniz çabalarınızı fark etmezse veya dikkatinize cevap vermezse, ilişkiniz yakında bitebilir.
2.Elması Seçtiniz
Yuvarlak bir elmas seçtiniz ve bu önemsiz değil. Çember, birçok kültürde mükemmelliği simgeliyor. Bu nedenle, uyum sizin için değerli olan şeydir. Tersine, çatışmalar sizi korkutur.Agresif bir partner sizi ilk fırsatta ondan kaçmaya zorlayabilir. Başka bir deyişle, başkalarından gelen kötülük, dünyada en çok nefret ettiğiniz şeydir.
3.Elması Seçtiniz
Üçüncü elması seçtiniz. Bu kare elmas biraz size benziyor. Her şeyin yolunda ve yerinde olmasını seviyorsunuz. Dakiksiniz ve asla bir randevuya geç kalmazsınız. Kaostan nefret edersiniz.Bu nedenle, kötü organize olmuş veya dağınık bir kişi sizin için çok kötü bir ortak olacaktır. Ve eğer değişmek için çaba sarf etmezse, ilişkiniz oldukça çabuk bitecektir.
4.Elması Seçtiniz
Bu elması seçmek, hırslı bir insan olduğunuz anlamına gelir. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalacağınızı anlıyorsunuz. Yani, acele etmeyi sevmeyen mütevazı özlemleri olan insanlar sizi kızdırıyor.İhtiyacınız olan kişi, hayatta olabildiğince hızlı ilerleyebilecek biri olmalıdır. Bu kişi size sınırlarınızı genişletmeniz için motivasyon verecek ve bu nedenle hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.
5.Elması Seçtiniz
Bu elmas hassas ve sevgi dolu yönünüzü ortaya çıkarır. Başkalarına yardım etmek diğer tarafınızdır, ancak ne yazık ki bazen size geri tepebilir. Bazı insanlar sizin spontane cömertliğinizden faydalanabilir.İhtiyacınız olan kişi, narsist kişiliğiyle sizi manipüle etmeye çalışmadan ona verdiğinizi geri verecek bir ortaktır.
6.Elması Seçtiniz
Doğruluk ve sadakat, sizin için iki temel kavramdır. Bu nedenle, her türlü aldatma ve dolandırıcılık sizin için kesinlikle kabul edilemez.Bir başkasına son derece sadık olabilecek bir kişisiniz ve diğer kişinin de size aynı sadakati borçlu olduğunu hissediyorsunuz.

Share your Results: