Kulaklarınızın Şekli Kendinizi Aşık Olarak Nasıl İfade Ettiğinizi Gösterir.


Kulak memelerinin, bir insanın kendini sevgi dolu bir ilişki içinde gösterme biçimiyle bir bağlantısı olduğunu biliyor muydunuz?

Bir kişinin kulak memelerinin şekli, mizacı ve sonuç olarak aşk ilişkilerinde davranışları arasında bir bağlantı vardır. Bu basit test ile aşka karşı bakış açınızı belirleyebilir ve tanıdıklarınızı test edebilirsiniz.

A. Kulak Memeleriniz Geniş ve Kalın

Bu, karşı cinse karşı oldukça popüler olduğunuz ve büyük olasılıkla birçok hayranınız ve hatta sevgiliniz olduğunun kesin bir işaretidir. Eğer bir noktada aşk ilişkiniz çökerse, o zaman yeni biriyle tanışmanız çok da uzun sürmez. Yaşamın size sunduğu tüm sevgi derslerinden sonra, kendiniz için en iyisini yapacak ve size mutlu bir yaşam ve uyumlu bir evlilik verecek. Kısacası, tüm hayatınız boyunca sevgi ile kuşatılacaksınız.

B. Kulak Memeleriniz Hafifçe Uzun ve Dar.

Büyük olasılıkla, güçlü bir aşk ilişkisi sizin için çok önemli değil ve sevgiye fazla önem vermiyorsunuz. Çünkü istediğiniz her şeyi kolayca başarabileceğinizi biliyorsunuz. Bu nedenle, daha fazla özgürlüğe sahip olmayı ve “bekar” olmayı seviyorsunuz. Şu anda bir ilişkide olsanız bile, bir ortağa fazla bağlı olmaktan hoşlanmıyorsunuz, küçük bir mesafe tutmayı tercih ediyorsunuz.

C. Hemen Hemen Hiç Lob Olmayan Minik Kulak Memesi

Eğer böyle düzgün kulaklarınız varsa, o zaman çok yetenekli ve zekisiniz demektir. Eşinize aşırı derecede bağlısınız, ki bu da sizi acı çekmeye zorlar. Bir şeyi hatırlamak önemlidir: Dikkatli olmalısınız çünkü insanlar yeteneklerinizi ve zekanızı kullanabilir.

D. Çatallı Loblar.

Eğer böyle bir kulak memeniz varsa, o zaman büyük olasılıkla aşk dışında her şeyde muhteşemsiniz. Şu anda aşk ilişkinizde kararsız olduğunuz muhtemeldir. Dikkatli olun. Çok fazla kalp kırmayın!

Kulaklarınızın Şekli Kendinizi Aşık Olarak Nasıl İfade Ettiğinizi Gösterir.

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı