Bu Hediyeleri Kabul Etmeyin: Şanssızlık Getiren 7 Şey!


1.Bıçak

Bıçaklar, makaslar ve diğer öğeleri bir kişi kendi kendine satın almalıdır. Keskin şeylerde çok fazla negatif enerji birikir. Eğer hediye için çok ısrar edilirse, sembolik bir ücret karşılığında bu öğeyi satın almaya çalışın.

2.Saat

Bu öğe zamanı sayar. Özel bir şey gibi görünmüyor, ama saat durma eğilimindedir. Böylelikle böyle bir hediye mutlu bir yaşamın sonunu sembolize eder.

3.Çanta

Boş bir cüzdanı hediye olarak kabul etmek, parasal şansınızı kaybetme riskini arttırır. Bir kuruş bile olsa içinde mutlaka para olmalı! Böyle bir hediyeyi kendinize almanız sizin için daha iyidir.

4.Mendil

Birçok halk kültürlerinde, mendil vermek gibi bir gelenek vardır. Bu konu gözyaşları ve üzüntü ile yakından ilişkilidir.

5.İnci

Böyle bir hediye sıkıntı, kayıp ve hastalık çekebilir. Birçok ülkede, inciler dul ve yetimlerin hayal kırıklığı yaratan gözyaşlarını sembolize eder.

6.Ayna

Ayna, kolayca vermek ve almak için çok mistik bir öğedir. Güzellik, Gençlik ve canlılık alabileceğine inanılıyor. Özellikle antika aynalardan korkmalısınız.

7.Eldiven

Eldivenlerle birlikte, kişiliğin yönetilmesine yönelik birçok büyülü ritüeller var. Bu nedenle, bu tür şeylerin alışverişini kendiniz yapmalısınız.

Ulusal işaretlerle farklı şekillerde ilişki kurmak mümkündür: Gülmek, şaşırmak ve hatta asi olmak. Önemli olan şey, eğer armağan saf bir yürekten ve açık bir ruhla sunulursa, hiçbir mistik güç size zarar veremez!

Bu Hediyeleri Kabul Etmeyin: Şanssızlık Getiren 7 Şey!

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı