Bir Pencere Seçin Ve Hayalinizin Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Görün

Sizi kendine en çok çeken pencerelerden birini seçin ve hayallerinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğrenin.

Bir Pencere Seçin

Bir Pencere Seçin Ve Hayalinizin Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Görün
1.Pencereyi Seçtiniz
Hayallerinize yaklaşmak için çaresiz olsanız bile, kalkma ve harekete geçme zamanı. Şansınızı kaçırmazsanız, önümüzdeki 3-4 ay içinde hayaliniz gerçek olacak. Önemli! Şimdi, önümüzdeki yıllarda şansınızı kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız. Doğru yönde ilerliyorsunuz, her şeyi doğru yapıyorsunuz. Sadece daha ısrarcı olun ve pes etmeyin. Hareketsiz oturmayın, bildirileri veya desteği bekleyin. Hayaliniz tam anlamıyla köşede. Unutmayın, en kötüsü ilk adımlardır, ama en önemlileridir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeye gitmekten korkmayın.
2.Pencereyi Seçtiniz
Başarısızlıklardan, düşmelerden ve sıkıntılardan bıkmışsınız gibi görünüyor. Her şeyi yarı yolda bırakmak ve bu soruya geri dönmek istemezsiniz. Ama hayallerinize ulaşmanın zamanı geldi. Bunca zaman onu uygulamaya yaklaştınız, sadece yanlış stratejiyi seçtiniz. O kadar uğraştınız ki ağaçların arkasındaki ormanı göremediniz. Önemli! Çok şey deneyimlediniz ve uyguladınız, bunun için kader sizi ödüllendirecek. Vazgeçmenin zamanı değil, çünkü siz sadece yanlış yolu seçtiniz. Durun, analiz edin ve başka bir yol bulun. Bunu yapın ve hayalinizin tam anlamıyla 2-4 ay içinde gerçekleşmesini sağlayın. Herşey sizin elinizde.
3.Pencereyi Seçtiniz
Bu pencereyi bir nedenle seçtiniz. Belki de uzun süredir depresyondaydınız, hiçbir şey yapmak istemiyordunuz. Size bir şeyi başarmanın, bir şey için çabalamanın anlamsız olduğu görüldü. Bunca zaman hayallerinize doğru gitmediniz. Önemli! Güç ve enerji kazanmalısınız. Rahatlayın ve sonunda suçluluk hissi duymadan kendinize dinlenme hakkı verin. Hayallerinizin kendisi size ona kısa yoldan nasıl ulaşacağınızı söyleyecektir. Güçlendikten sonra, hayaliniz için bir yol bulun ve bunu 9-10 hafta içinde gerçekleştirin. Kendinize inanın!
4.Pencereyi Seçtiniz
Daha önce neredeyse bir rüyaya dokundunuz. Ona ulaşmak üzere olduğunuz bir şey oldu. Ama hepsi başarısızlıkla sonuçlandı. Ve sonra başka insanlara güvenmeye karar verdiniz, destek ve yardım beklediniz. Önemli! Başkalarının desteğine ihtiyacınız yok, her şeyi kendiniz başarabilirsiniz. Kendinize güçlü ve kararlı bir kişi olma hakkını verin. Topallamayın, cesaret alın ve komplekslere savaşın. Rüyaya kendiniz gidin ve şimdiden bu altı ayda dileğinizi yerine getirin.