Sembollerden Birini Seçin ve Gelecek Hafta İçin İyi Bir Mesaj Alın

Yeni bir başlangıç ??zamanı içindeyiz ve yeni bir yolculuğa başlamak için her zaman iyi bir zamandır. Yeniliğe yer açmak için artık bize hizmet etmeyenleri silmenin daha iyi olacağını unutmayın.

Gelecek haftanın mesajının ne olduğunu bulmak için ruhunuzu çağıran görüntüyü seçin.

Bir Sembol Seçin

Sembollerden Birini Seçin ve Gelecek Hafta İçin İyi Bir Mesaj Alın
1.Sembolü Seçtiniz
Aradığınız çözümler deneyimlerinize dahil edilmiştir. Yaşadığınız acıların, talihsizliklerin ve adaletsizliklerin ötesine bakın. Olan her şeyden zaten edinilmiş olan birçok bilgelik vardır. Bu deneyimler onları daha iyi anlamanıza neden oldu. Yaşadığınız her durum sayesinde daha çok deneyim kazanıyorsunuz. İçeri girip aradığınız cevapları bulmak için zaman ayırın. Kendi bilgeliğinize kendi içinizde erişme yeteneğiniz var.
2.Sembolü Seçtiniz
İşlerin sizin için değişmesini istiyorsanız yerine yeninin girmesi için yer açmalısınız. Yeni planlar, yeni bir süreç, yeni bir yeme ve / veya egzersiz şekli olabilir. Bir dizi farklı şey olabilir ve hayatınızda oluşturmak istediğiniz değişikliklerle ilgili her şeyi yapmanız gerekir. Yer açmak birçok farklı şeyden oluşabilir. Büyük olasılıkla, artık neyin işe yaramadığını zaten biliyorsunuz ve bu değişiklikleri oluşturmak SİZE bağlı. Ne kadar çabuk hareket ederseniz, istenen olumlu değişiklikleri o kadar çabuk almaya başlarsınız.
3.Sembolü Seçtiniz
Bugünlerde çok büyük stres altında olduğunuza şüphe yok. Sakin kalmak için işlerinizi biraz bırakıp kısa bir tatil yapma zamanı. Bir veya iki gün dinlenin, meditasyon yapın, bir günlük yazın ve / veya yaşadığınız son olayları düşünmek için yalnız kalın. Daha sonra son zorlukların üstesinden gelmek için daha fazla netliğe sahip olduğunuza dair düşüncelerinizi yeniden toplayın. Enerjinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı yenilemek için mutlaka kendinize zaman vermeniz çok önemlidir.