Seçtiğin Deniz Sana Büyük Planların Hakkında Endişelenmen Gerekip Gerekmediğini Söyleyecek


Seçtiğin deniz seni neyin endişelendirdiğini ve şimdi uzun vadeli planlar hakkında mı düşünmen gerektiğini yoksa dinlenmenin mi daha iyi olduğunu söyleyecektir.

Bir Deniz Seç

Seçtiğin Deniz Sana Büyük Planların Hakkında Endişelenmen Gerekip Gerekmediğini Söyleyecek
1.Denizi Seçtin
Sakin bir dönem ve uzun vadeli planlarının gözden geçirilmesi seni bekliyor. Kendini dinle. Bu zamanda iç dünyan özellikle duyarlı olacaktır. Dünyanın gürültüsünden bir mola ver, kendine ve sevdiklerine biraz rahatlık ve sıcaklık ver. Ruhunun derinliklerindeki sessizlik ve huzur ortamda kendini gösterecektir. Yakınların ve sevdiklerin bu hoş değişikliği fark edecek.
2.Denizi Seçtin
Duygulu ve rüya gibi ruh halin muhtemelen yakında bunalacak. Seçtiğin Deniz böyle söylüyor. Bu iniş çıkışlardan sonra ya daha güçlü ve daha akıllı hale geleceksin ya da geçici olarak vazgeçeceksin. Ancak yapacağın her seçim, her zaman senin elinde olacak. Hayatın fırtınası sadece seni sallamakla kalmayacak, aynı zamanda düşüncelerini de tazeleyecek. Endişeler geçecek ve olaylara karşı bakış açın değişecek. Daha önce seni gereksiz yere endişelendiren şeylere daha kolay bakmayı öğreneceksin.
3.Denizi Seçtin
Yakında bir seçimle karşı karşıya kalacaksın: büyük bir projeyi üstlen. Ancak Deniz sana bu girişimi en iyi ana kadar bırakmanın daha iyi olduğunu söylüyor. Şimdi uzun vadeli planlar hakkında düşünmeye odaklanma zamanı. Bitmemiş tüm işleri bir kağıda yaz ve alaka düzeyini değerlendir. Küçük başla, önemli bir sorunu çözmeye yönelik ilk adımı bir kağıda yaz. İşleri ilerletmek için önce yapılması gerekenleri yaz. Hazırlanan planın gerçekleşme şansının yokluğundan daha fazla olduğunu anlayarak ilerle.
4.Denizi Seçtin
Açıkçası, yakında seni olağanüstü bir enerji patlaması bekliyor. İlişkilerde düzen ve anlayış hüküm sürecek. Eğer denersen, hayatının bu parlak dönemini kesinlikle uzatabileceksin. Planlarını uygulama yolunda güvenle yürüyeceksin. Ancak bu yol, yolculuğun başında göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Sonuç olarak başladığın işi tamamlayacaksın ve bu sana yeni başarılar için ilham verecek.

Seçtiğin Deniz Sana Büyük Planların Hakkında Endişelenmen Gerekip Gerekmediğini Söyleyecek

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı