Kendinize Yakın Hissettiğiniz Sembolü Seçin ve Neye İhtiyacınız Olduğunun Farkına Varın!


alchemical-e1517231191517-758x398-1.jpg

Kaynak

 1. Kendinize Yakın Hissettiğiniz Sembolü Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kendinize Yakın Hissettiğiniz Sembolü Seçin ve Neye İhtiyacınız Olduğunun Farkına Varın!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Aslanı Seçtiniz...

  Aslan, Güneş’i ve kaderinizi kontrol altına alma ihtiyacınızı sembolize eder.

  Sorun: Aslanı seçtiyseniz, muhtemelen çok fazla efor sarf ettiğiniz şeylerden kurtulmanız gerekir. Aslan, temel güç kaynağı olarak Güneş’i sembolize eder. Dolayısıyla Aslan hakimiyet ve egemenlik gibi olgulara eşittir. Yaşadığınız hayatı yaratmak için elinizden geleni yaptınız, ancak şimdi ise rahatsız edici sorumluluklarınız tarafından kapana kısılmış hissediyorsunuz. Dolayısıyla farklı bir yol denemeniz gerekip gerekmediğini merak ediyor olabilirsiniz. Başka bir hayat yolu

  Çıkış yolu: Şu andaki hayatınız sizi çok fazla rahatsız ediyor mu? Özgürlük havasını bir kere daha solumaya mı ihtiyacınız var? Şansınız olsaydı hayatta farklı bir yol seçer miydiniz? Yaptıklarınızı yapmanızın bir nedeni var. Bunu kabul ettikten sonra ise etkin bir şekilde sorumluluklarınızı yönetmenin yollarını bulabildiğinizi göreceksiniz.

  Tavsiye: Seçimlerinizle barışık olun çünkü onları yapan sizsiniz. Bilgeliğiniz gelişiyor ve siz de öyle yapıyorsunuz. Böylece, özgürlüğünüzü kırmak isterseniz yapabilirsiniz. Kader her zaman elinizin altında.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Kum Saatini Seçtiniz

  Kum saati kaçınılmazlığın, zamanın çemberinin sembolüdür. Sorun: Kum saatini seçtiyseniz muhtemelen zamanda sıkışıp kalmışsınız demektir. 

  Geçmişte trajik ya da acı verici bir deneyim nedeniyle zaman sizin için durdu. Dolayısıyla, enerjisiz bir şekilde yavaş yavaş boğulup, kaçınılmaz olan şeyleri beklediğinizi hissediyorsunuzdur. 

  Çıkış yolu: Yaşlanma, yaşamın ve ölümün bir parçasıdır. Hepimiz doğarız, büyür ve ölürüz. Ancak bu korkmamız gereken bir şey değil. Zamanla barış yapın. Mümkünse, geçmişle de barış yapın. Şu an kim olduğunuzu yaratan şey buydu. Ve siz eskisinden çok daha güçlüsünüz. 

  Tavsiye: Bundan sonra en iyi kararları vermeye çalışın. Şu anı yaşayın. Siz çok güçlüsünüz. Zaman senin dostundur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Ay'ı Seçtiniz.

  Ay’ın gücü, duygular ve gizli gerçeklerle ilişkilendirilir.

  Sorun: Ay’ı seçtiyseniz, kalbiniz bir savaş meydanındadır. İçinizde güçlü olan bir şey sizi tüm gece uyanık tutabilir. Bütün gece sizi uyumanıza engel olan bu gizli duygu nedir? Hırs, Nefret, Öfke veya Sadece Tutku mu?

  Çıkış yolu: Ruhunuzun barış bulması gerekiyor ve bunu başarmanın en iyi yolu, bu duyguları Güneş ışığına maruz bırakmak = yani  varlığını kabul etmek. Onları kabul etmek başlangıçtır. Gizlilik, karanlık duyguları bu kadar güçlü yapar. Açığa bırakıldığında, bizi eskisi kadar güçlü bir şekilde etkileyemeyeceklerdir.

  Tavsiye: Duygularınızı ifade etmeyi öğrenin. Gizlemek ya da saklamanız size zarar verir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Anahtarı Seçtiniz

  Anahtarlar daima Yaşam Yolumuz üzerindeki algılamayla ilişkilendirilmiştir.

  Sorun: Anahtarı seçtiyseniz, ruhunuzun umutsuz bir şekilde cevaplara ihtiyaç duyuyor olmalı. Yürümekte olduğunuz yol sizi bir zamanlar tartışmasız olarak gördüğünüz her şeyi sorgulatıyor. Nereye bakacağınızı bilmiyorsunuz veya aramadan bıkmış olabilirsiniz. Bir noktada, şu anda hiçbir şeyin sizi ilgilendirmediğini hissediyorsunuz. Ayrıca sıkılıyor olabilirsiniz..

  Çıkış Şekli: Artık gerçeğin Güneş gibi parlamasının zamanı geldi. Anahtar, diğer diyarların ve yolların kapılarını açma arzusunu temsil eder. Dahası Anahtar, şimdiki yaşamı aşmanıza ve daha fazla heyecan ve deneyime sahip olmanıza yardım etmek için ruhunun tezahürüdür.

  Tavsiye: Seyahat etmenin bir yolunu bulun. Diğer insanlarla buluşmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olur. Maceralarınız sizi yeniden canlandıracaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Fatma Ana Elini Seçtiniz

  Fatma ana eli, kötü güçlerden korumayla ilişkilidir. Sorun: Fatma Ana Eli’ni seçtiyseniz, muhtemelen kötü enerjinin hedefi altındasınızdır. 

  Ruhunuz özgürlüğe susamış durumdadır. Bu durum hakkında sizi uyarmaya çalışan bazı tuhaf işaretleri fark etmiş olabilirsiniz.

  Çıkış yolu: Fatma Ana Eli, bize en karanlık zamanlarda bile özgürlüğün kendi ellerimizde olduğunu söylüyor. Sıkışıp kalmış olan bizizdir ve kendimizi özgür bırakmamız daima bize bağlıdır. 

  Bunu yapmak için yani  zayıf olduğumuz bu dönemi atlatmak için kendimizi kucaklamalı ve affetmeliyiz. Bunu yapmamız sevgiyle ruhumuzu güçlendirecektir, açıkçası bizim için temel güç bu olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Kendinize Yakın Hissettiğiniz Sembolü Seçin ve Neye İhtiyacınız Olduğunun Farkına Varın!

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı