Bir Kart Seç Ve Melek Mesajını Al


Kartlara bak ve sezginin sana rehberlik etmesine izin ver. En çok hoşuna giden bir kartı seç ve hayatındaki tam bu an için mesajını al.

Bugün sana gelen bu mesajın senin için güzel bir ilham kaynağı olacağını umarım, daha sonra değil, yarın değil, ŞİMDİ değilse de seni mutlaka aydınlatacaktır, çünkü harekete geçme ve hayatı iyileştirme zamanı bu an.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Melek Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
'Çevre nasıl olursa olsun iç huzura ulaş' Çocukluğumuzun ilk yıllarından itibaren, içinde yaşamak yerine yaşam için savaşmamız öğretildi. Alışkanlıklarımız, hayatta kalma mücadelelerimiz, niteliklerimizi kusurlara dönüştürmek için egomuzu geliştirmemize neden oldu. İçinde yaşamaya karar verdiğimiz an hayat daha kolay. Sahip olmadığımız şeyler için savaşırız, harika ruhsal yanımızı değil, en dünyevi yanımızı geliştiririz. Hiçbir şey göründüğü gibi değil, toplumun yarattığı arketiplerin bir kez daha kurbanı olduk, egonun sürüklediği ve her zaman sahip olduklarımızdan fazlasını arzulayan, yüzeysel yaşayan ve günün birçok anında etrafımızı saran harika şeyleri unuttuk. Kabul mektubu çıktığında çevremize masum gözlerle bakmanın, hayatımızın çemberindeki insanların bize attıkları bakışlara bakmanın, geldikleri deneyimleri yoğun bir şekilde yaşamanın zamanının geldiğini duyurur. Etrafımıza bakmanın, hayatımızı çevreleyen her şeyi kontrol etmenin ve diğer varlıklarla paylaştığımız deneyimlere onurlu bir şekilde saygı duymanın zamanı geldi.
2.Kartı Seçtin
'Affetmek sana sevme özgürlüğü sunar' Bu kart geçmişin yaralarını iyileştirmene ve hayatını paylaştığın kişilere dair anlayışını geliştirmene yardımcı olur. Çok önemli bir andasın, geçmişin yaraları iz bıraktı ve bu anlarda onlarla cesaret ve anlayışla yüzleşmelisin. Aşkın tadına varmanı sağlayacak yeni deneyimler yaşamak için kalbini acıdan arındırman çok önemlidir. Affetmek, insanın üstesinden gelmeyi öğrenmek zorunda olduğu konuların en büyüğüdür. Çocukluğumuzdan beri birçok tecrübemiz oldu; Tüm bu yıllar boyunca, varlığımızın en iç kısmında kilitli kalmış bir acıyla yaralanmış hissettik. Herkesi affetme zamanı geldi: ebeveynler, eşler, çocuklar, arkadaşlar ve en önemlisi kendimizi affetmek. Paylaştığımız iyilikleri hatırlarsak, bizi incitenleri her zaman yenerler. Ve eğer öyle olmasaydı, kesinlikle onlardan asla yapmamamız gerekenleri öğrenemezdik. Aşk insanlığın hazinesidir, tüm yaraları iyileştiren en eski ilaçtır, hepimizin içinde taşıdığı, bir şeydir. Melekler, bağışlama tohumunun içinde filizlenmeye başladığını sana hatırlatmak için yanındalar. Bağışlama Meleği kendini gösterdiğinde, seni geçmişe bağlayan bağlardan kurtulma zamanının geldiğini duyurur. Kalpten gelen bağışlama, tüm yoğunluğuyla sevme özgürlüğünün tadını çıkarman için kapıyı açar.
3.Kartı Seçtin
'Bir ışık ışını hayatına giriyor' Işık ışını bedenimizi ve ruhumuzu arındırır, meleklerin ilahi gücünün içimize ulaşmasını sağlar. Senin için yeni bir kapı açılıyor. Artık geçmişin hataları önemli değil. Bugün hayatında yeni bir anlam bulma ayrıcalığına sahipsin. Geçmiş deneyimler, zamanla ruhunu ve bedenini yavaş yavaş bulanıklaştıran bir yaşam biçiminde alışkanlıklara yol açmıştır; Kafa karışıklığını coşkuyla örterek gizlediğin ve böylece tutumunun hatalarını haklı çıkardığın anlar. Bugün harika bir gün, çünkü tüm bu karmaşa geride kaldı ve sana yeni bir yaşam ve değişim olasılığı sunuluyor. Koruyucu Melekler, şimdi insanlığa gelen yeni zamanlarda önünde ışık ve sevgi dolu yeni bir yaşamın belirdiğini belirtir. Unutma, harika bir Yeni Çağ anındasın. Işık, insanlığın büyümesini güçlü bir şekilde aydınlatır. Koruyucu Melekler, bugün yola çıkan tüm genç insanlara sorumlulukla ışığı göstermen için sana eşlik ediyor. Melekler aramızdadır ki ışık ebediyen insanlık arasında kalsın. Hayatının sorumluluğunu üstlenmenin zamanı geldi. Işığın gücü içinde uyanır ve birlikte daha iyi bir dünya yaratma misyonuyla bilincini yükseltir.

Share your Results:

Bir Kart Seç Ve Melek Mesajını Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı