Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltının Neyi Amaçladığını Ortaya Çıkaracaktır

Bilinçaltı bir düzeye yönelik tüm işlerin ve ilişkilerin neler? Bilinçaltı enerji, en önemli yaşam hedefini belirler. Hayatında bazen farkına varmadan neye doğru ilerliyorsun?

Belki yön değiştirme zamanı gelmiştir? Ya da her şeyin ihtiyacın olan şekilde gittiğine sevinmelisin.
Bu resimde göreceğin ilk şey bilinçaltının neyi amaçladığını ortaya çıkaracaktır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltının Neyi Amaçladığını Ortaya Çıkaracaktır
Tünel Gördün
İşlerinin ve ilişkilerinin sonucunun mutlaka başarılı olması senin için önemlidir. Başladığın şeyin planladığın gibi sonuçlanmasını sağlamak için çok çaba sarf ediyorsun. Engellerle durdurulmuyorsun ve yenilgiyi kabul etmiyorsun. Seni durdurmak neredeyse imkansız.
Kız Gördün
Tüm işlerin, ilişkilerin, durumların, değişikliklerin sana yakın insanların manevi, fiziksel ve maddi rahatlığını sağlamayı amaçlamaktadır. Sen ailene çok düşkün bir insansın. Başkalarının ve senin hayatında ne olursa olsun aile senin için her zaman önce gelir. Kararlı ve sorumlu bir kişisin.
Göz Gördün
Herhangi bir şekilde seni doğrudan ilgilendiren tüm işlerin, ilişkilerin, durumların kontrolü sendedir. Bir işin veya ilişkinin yolunda gitmesine asla izin vermeyeceksin. Bir şekilde dahil olduğun her şeyin yönlerini, duraklamalarını ve tamamlanma zamanını belirlemen gerekir. Doğası gereği bir lidersin.

Share your Results: