Bir Balık Seç Ve Hayattaki En Büyük Korkunun Ne Olduğunu Öğren


Hayatta en sevdiğimiz şey hem gücümüz hem de zayıflığımızdır. Sonuçta, bu alanlar gelişiyorsa, mutlu ve eminiz. Ama kötü bir şey olur olmaz kayboluruz, cesaretimizi kaybederiz ve ruh halimiz bozulur. Seni kendini daha iyi tanımaya ve hayattaki temel değerlerini ve zayıf yönlerini anlatacak bir teste girmeye davet ediyoruz.

Test, hayatta neyi kaybetmekten korktuğunu anlamana yardımcı olacaktır.

Bu resme bir göz at ve ilk önce dikkatini çeken balığı seç. Asıl korkun nedir ve neyi kaybetmekten korkarsın? Seçimin sorularına cevap verecektir.

Bir Balık Seç

Bir Balık Seç Ve Hayattaki En Büyük Korkunun Ne Olduğunu Öğren
1.Balığı Seçtin
En büyük varlığın ailendir. Sevdiklerinle olan ilişkilerine değer veriyorsun. Aile üyelerin her konuda sana her zaman güvenebilirler. Onları hayal kırıklığına uğratmayacağını çok iyi anlıyorlar. Ana korkuların bunlarla bağlantılı: ailene bir şey olacağından veya hastalanacaklarından korkuyorsun. Bu tamamen doğaldır. Tüm duygularını açıkça gösteremeseler bile seni önemsiyorlar. Birbirinize tutunun. Birlikte, mutluluğun önündeki tüm engelleri aşabilirsiniz.
2.Balığı Seçtin
Çok çalışkan ve ısrarcısın. Profesyonel yaşamında başarılı olmak için çok çaba harcadın. Bu yüzden kariyerine çok değer veriyorsun ve her türlü hatadan korkuyorsun. Bu senin zayıflığın, işine fazla bağlısın ve bazen hayatın olağan zevklerinden zevk alamıyorsun. Mükemmeliyetçilik harikadır, ancak tüm insanların yanılabileceği, kimsenin mükemmel olmadığı ve hatta bazen dinlenmen gerektiği gerçeğini kabul etmeni engeller. Sağlığı hiçbir parayla satın alamayacağını unutmamalısın.
3.Balığı Seçtin
Arkadaşlarınla gerçekten mutlu hissediyorsun. Onlarsız hayatını hayal edemezsin. Senin gibi arkadaşlar sadece hayal edebilir. Ve eğer başkaları bunu sende takdir ediyor ve sana değer veriyorsa bu övgüye değerdir. Ama herkese güvenme. Ne yazık ki, tüm insanlar iyi niyetli değil ve birçoğu nezaketinden yararlanıyor ve arkadaşlığı olmayan bir şey olarak adlandırıyor.
4.Balığı Seçtin
Eşin, hayatındaki en önemli kişidir. Onsuz yaşama düşüncesi bile insanı çıldırtıyor. Ama bu senin zayıflığın. Birini sevdiğinde çok fazla çözülüyorsun. Bu bazen seni korkutur, bazen de sinirlendirir. Herkesin kendisi için biraz kişisel alana ve zamana ihtiyacı var. Yeni şeyler ortaya çıkaracak tonlarca fikrin var. Bir ilişkideyken hayallerinden ve arzularından asla vazgeçme.

Share your Results:

Bir Balık Seç Ve Hayattaki En Büyük Korkunun Ne Olduğunu Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı