Bir Kart Seçin Ve Bilinçaltınızda Neyin Saklı Olduğunu Bulun

Hiç irade konusunda neden başarısız olduğunuzu merak ettiniz mi? Neden bazı günler spor salonuna gidemiyorsunuz? Neden bazen cesaretinizi kırıyorsunuz? Neden şeker ve çikolataya hayır diyemiyorsunuz? Bu durum bilinçaltınızdaki var olan negatif programlamanın davranışınızı kontrol etmesi gerçeğinden kaynaklanmaktadır!

Bugün, bilinçaltınızın gerçekte ne sakladığını bulmanıza yardımcı olacak, en kolay yollardan biriyle: sadece bir kart seçmenizle ortaya çıkaracağız.

Haydi Başlayalım!!!

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin Ve Bilinçaltınızda Neyin Saklı Olduğunu Bulun
1.Kartı Seçtiniz
Sakin ve dengeli bir insan gibi görünüyorsunuz, ama sizinle pazarlık etmek oldukça zordur çünkü çok inatçı ve güçlüsünüz. Bir şey yapmak istemiyorsanız, bunun hakkında açıkça konuşmayacaksınız, ancak sizi yalnız bırakana ve sizi bu sorumluluktan kurtarmayacak olana kadar yapay engeller yaratmaya başlayacaksınız.İnsanların ilgisini çekmeye ve hayatınızda olması gereken nedenleri bulmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca sosyal bir insan olmanın ve yalnızlığınızı diğerlerinden nasıl gizleyeceğinizi de biliyorsunuz. İlişkinizin genellikle yüzeysel olmasının nedeni budur.
2.Kartı Seçtiniz
Etrafınızdaki insanlar, içinizde güzel bir insan görür. Onlarla iyi geçinir ve sorumlu bir kişi izlenimi yaratırsınız. Fakat uzun zamandır kendinizdeki öfkeyi ve dürtüsüzlüğü bastırmayı öğrendiniz.Bazen bu dünya size düşmanca davranıyor gibi görünüyor, bu yüzden kendinizi göstermeye cesaret edemezsiniz. İnsanlar sizi anlamadığında kendinizi kapatıyorsunuz duygusal soğukluk ve izolasyon gösteriyorsunuz. İçinizdeki "ben", yeni bir kişilik oluşturmaya ve olumsuz tarafınıza hakim olmaya çalışıyor!
3.Kartı Seçtiniz
Çok utangaç bir insansınız ve değişimden hoşlanmıyorsunuz. Yeni koşullara uyum sağlamak sizin için zor. Asla kırmayacağınız kendi kurallarınızı geliştirdiniz. Belki de tüm bunlar çocukluğunuzdan gelir, gerçekliğe dokunmamanız için hiperaktivitenizi bastırmanız gerekti! İçinizde hala büyük bir korku var: oda kendi kontrolünüzü kaybetmek!