Beğendiğiniz Bir Bulutu Seçin Ve İhtiyacınız Olan Tavsiyeyi Hemen Alın

Beğendiğiniz bulutu seçin ve hayatınızın şu anına ilişkin bir mesaj alın!

Bir Bulut Seçin

Beğendiğiniz Bir Bulutu Seçin Ve İhtiyacınız Olan Tavsiyeyi Hemen Alın
1.Bulutu Seçtiniz
"Neyin ne olduğuna ve artık ne olmadığına geri dönmek işe yaramaz"Çocukluk, sizin için özel bir zamandı ve siz her zaman onu düşüncelerinizde tutarsınız. Çocuk oyunları oynadığınız anları hatırlamaktan hoşlanıyorsunuz Bugünkü güçlü ve kendinden emin insanın aksine bazı durumlarda çok temiz kalplisiniz.Geçmişe geri dönmek istiyorsunuz, ama hepimizin bildiği gibi, bunu yapamazsınız, ancak hayallerinizde kendi başınıza var olabilirsiniz.
2.Bulutu Seçtiniz
“Tutunmak, bir gelecek olduğunu bilmek için bırakılması gereken bir geçmiş olduğuna inanmaktır”Hayatınızda babalık veya annelik rolleri oynayan insanlara çok bağlısınız, her zaman onlara yakın olmaya çalışın ve tavsiyelerini dinleyin. Dürüst olmak gerekirse, onları her zaman dinlemiyorsunuz, ama onları dinlemeyi hala seviyorsunuz! Dünyanız her zaman sabit kalır ve etrafta olan her şeyle genel olarak iyi hissedersiniz.
3.Bulutu Seçtiniz
"Asla korkularının hayallerinin yerine geçmesine izin verme"Genellikle olmanız gereken yerde olmadığınızı hissediyorsunuz ve bazen hayal kurmayı bile bırakıyorsunuz. Hayallerinizi canlı tutun ve mutlu olmanızı sağlayacak temeli, sahip olduklarınıza odaklanmak olduğunu ve sahip olmadığınız şeye odaklanmamak olduğunu bilin! Buna dikkat edin!