Bir Kalp Seçin Ve Ruhunuzda Ne Tür Bir Üzüntünün Gizlendiğini Öğrenin

Bugün sizin için ruhunuzda ne tür bir üzüntünün pusuda olduğunu belirlemenize yardımcı olacak alışılmadık bir psikolojik test hazırladık.

Bu testi yaparken aşağıdaki resme bakmanız ve dikkatinizi en çok çeken tek kalbi seçmek için iç sezginizi kullanmanız gerekir. Seçimleriniz, ruhunuzda ne tür bir üzüntünün pusuda olduğunu size gösterecektir.

Bir Kalp Seçin

Bir Kalp Seçin Ve Ruhunuzda Ne Tür Bir Üzüntünün Gizlendiğini Öğrenin
1.Kalbi Seçtiniz
Zamanla, hayatınızdaki insanlar, yeni yüzler ve yeni anlamlar kazanır. Ya da belki zamanla siz kendiniz değişirsiniz ve insanlara farklı gözlerle bakarsınız. Her yıl daha az arkadaşınız oluyor ve bu da ruhunuzda üzücü bir iz bırakıyor.Hayatta uyumu seviyorsunuz. Çevrenizi seviyorsunuz. İnsanlara bulduğunuz güzel şeyleri başkalarının fark etmediği yerlerde anlatmayı seviyorsunuz. Ancak kötülüğün ve entrikanın hayatınızda dengesizlik yaratmasının nedenlerinden biri de budur.
2.Kalbi Seçtiniz
İyi bir hafızası olan zeki ve hırslı birisiniz. Ancak hedefe konsantre olamazsınız çünkü ona olan ilginizi çabucak kaybedersiniz.Aynı anda birkaç projeye katılma gibi kötü bir alışkanlığınız var, bu da olumsuz bir sonuca yol açıyor. Sonunda her şeyden sıkılırsınız, rüyalarınızda ve planlarınızda hayal kırıklığına uğrarsınız, bu da sizi ahlaki ve zihinsel karışıklığa götürür.
3.Kalbi Seçtiniz
Çoğu zaman diğer insanlar hakkında anlamadığınız veya yargılamadığınız şeylerin ironik bir şekilde başınıza da geldiğini biliyorsunuz. Ve sonra onları kınamaya değil, anlamaya başlıyorsunuz. Ruhunuzda ne kadar sert ve acı verici olursa olsun, bundan kimseye hiçbir şey söylemeyeceksiniz. Onu ruhunuzun derinliklerinde tutacaksınız. Bunu daha önce de yaptınız çünkü insanlara güvenmeyi bıraktınız.
4.Kalbi Seçtiniz
Size ihtiyacı olan herkese yardım etmeye çalıştınız, hatta bu insanlara kalbinizi açtınız, ama hepsi boşuna. Zaman geçse bile zamanda geriye gitmeye ve olan her şeyi düşünmeye devam edersiniz. Onları affedin, geçmişte olan bazı şeyleri geride bırakın.Birini yanınızda tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak istediniz, ama boşuna. Bu kişi gitti ve sizi hayal kırıklığına uğrattı. Bu nedenle, insanlara soğuk davranır ve onları kendinizden uzak tutarsınız.
5.Kalbi Seçtiniz
Geçmişte ne olduğu umrunuzda değil. Tek amacınız geleceğinizi olabildiğince güzel kılmak ve sadece kendiniz için savaşmaktır. Hayatınızdaki kişilerin size yaptıklarını unutmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızdaki her darbenin size güç ve hayat dersi verdiğini gördünüz.Olan hiçbir şeyden kesinlikle pişmanlık duymuyorsunuz. Uzun zamandır geçmişte yaşamıyorsunuz. Kalbinizin birçok yara izi var ve bunları bir an önce unutmak istiyorsunuz. Ama bunun için size sevgi verecek, her zaman yanınızda olacak ve sizi her zaman sevecek birine ihtiyacınız var.
6.Kalbi Seçtiniz
Gitmeyeceğini söyledi ama gitti. Sizin açınızdan basit bir iyiliği bile hak etmeyenlere kesinlikle güvendiniz. Mutlu olmak istediniz ama tam tersi oldu. Sizden uzakta olan birini özlüyorsunuz. Neredeyse her gece onun yanında olmak istiyorsunuz. Bu kişi, uzun süre onu özlemenize ve sevmenize neden oldu.

Share your Results: